środa, 21 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Doświadczona w marketingu. Jakim okaże się szefem gabinetu prezydenta?

Dodano: 11 czerwca 2016, 21:07
Autor: (eb)

Szefem gabinetu prezydenta Białej Podlaskiej będzie Agnieszka Małkowska-Golik/ fot.archiwum
Szefem gabinetu prezydenta Białej Podlaskiej będzie Agnieszka Małkowska-Golik/ fot.archiwum

Jest już nowy naczelnik gabinetu prezydenta Białej Podlaskiej. Konkurs na to stanowisko wygrała Agnieszka Małkowska-Golik.

- Do konkursu wpłynęła jedna kandydatura. Nowa naczelnik obejmie swoje stanowisko 20 czerwca - mówi Michał Trantau rzecznik prezydenta. Małkowska-Golik pochodzi z Białej Podlaskiej, ale przez ostatnie lata pracowała w Warszawie. Odpowiadała m.in. za wdrażanie wielomodułowych kampanii marketingowych np. w Avivie Direct.

Skończyła ekonomię na UMCS i studia podyplomowe z komunikacji społecznej i mediów w Instytucie Badań Literackich PAN oraz zarządzenie i marketing na Akademii Leona Koźmińskiego. "Posiada wymagany staż pracy oraz bogate doświadczenie zawodowe" - czytamy w uzasadnieniu.

Od lipca ubiegłego roku pełniącym obowiązki naczelnika gabinetu był Lucjan Nowakowski, który jednocześnie kieruje referatem nadzoru właścicielskiego. Nowakowski objął tę funkcję bez konkursu, po tym jak z gabinetem prezydenta pożegnał się Piotr Tutak. Władze miasta argumentowały, że głównym zadaniem Nowakowskiego jest nadzorowanie spółek miejskich. Stąd decyzja o rozpisaniu konkursu.  Do zadań naczelnika gabinetu  należy  m.in. nadzór nad realizacją zarządzeń i decyzji prezydenta,  a także organizacja jego konferencji prasowych.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
jessamy
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 czerwca 2016 o 09:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Konkurs był a jakże , w wymaganiach konkursowych postawiono warunki które spełnić mogła tylko ta pani. Przypadek? Nie narobi się, jest i oddzielnie dyrektor, oddzielnie rzecznik i na dodatek specjalista do spraw komunikacji społęcznej . A kiedyś wszystkie te stanowiska obrabiała jedna osoba. Ot idzie nowe :0
Rozwiń
Gość
Gość (11 czerwca 2016 o 23:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
francuski biegle
Rozwiń
jessamy
jessamy (11 czerwca 2016 o 22:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Konkurs jest ważny. Wyjątkowa female. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Rozwiń
Gość
Gość (11 czerwca 2016 o 21:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Cytat : "- Do konkursu wpłynęła jedna kandydatura." - to konkurs jest NIEWAŻNY albo inaczej - NIE BYŁO KONKURSU
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!