Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

30 kwietnia 2016 r.
10:01

Czy małżeństwo z Puchaczowa zgarnie milion?

0 13 A A
Joanna i Filip w teletrunieju „Postaw na milion”
Joanna i Filip w teletrunieju „Postaw na milion”

Już w sobotę kolejny odcinek teleturnieju „Postaw na milion”. O wielkie pieniądze walczyć będą Joanna i Filip z Puchaczowa w powiecie łęczyńskim. Czy uda im się odpowiedzieć na osiem konkursowych pytań? Czy wyjdą ze studia z nagrodą? Start programu o 19.05 w TVP2.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Joanna i Filip poznali się w Lublinie na jednej z dyskotek. Jak przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Filip od razu postanowił przenieść się ze swojego rodzinnego miasta, Sopotu, i zamieszkać z ukochaną. Rozpoczął wtedy studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Z kolei Asia studiowała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Jako biolog i biotechnolog aktywnie uczestniczy teraz w życiu naukowym. Praca zdecydowanie jest jej największą pasją.

Filip, jako doradca finansowy, koncentruje się z kolei przede wszystkim na wspieraniu rolników i agrobiznesu. Para mieszka obecnie w rodzinnych stronach Asi, w Puchaczowie. Filipowi marzy się zwiedzić Japonię, z kolei Asia chciałaby zobaczyć Włochy. Liczą, że dzięki udziałowi w „Postaw na milion” uda im się zorganizować obie wycieczki.

Czy uczestnikom uda się zdobyć główną nagrodę? Czy zostaną milionerami? Dziewiąty odcinek teleturnieju „Postaw na milion” o godz. 19.05 w TVP2.

8 pytań do miliona

„Postaw na milion” („The Million Pound Drop”) to międzynarodowy przebój firmy Endemol Shine, jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie. Zasady teleturnieju są proste: para graczy rozpoczyna rozgrywkę z milionem złotych w gotówce. Od wyjścia ze studia z główną nagrodą dzieli ich zaledwie 8 pytań. Każda poprawna odpowiedź przybliża ich do wygranej. W Polsce po raz pierwszy wyemitowany został w TVP2 w 2011 roku. Przez 10 edycji polskiej wersji teleturnieju uczestnicy zdobyli już łącznie 3 000 000 zł. Najwyższa wygrana jak dotąd padła w pierwszej serii „Postaw na milion” i wynosiła 300 000 zł.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dziadków / 3 maja 2016 o 23:33

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

No to ja też Cię pocieszę - taką chorobliwą skłonność do kłamania też możesz wyleczyć ;)

Avatar
Kraha / 3 maja 2016 o 23:31

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

Zwykle o patologii pierwsi piszą ci, którzy sami żyją w patologicznym środowisku :D :D

Avatar
prawda-boli / 3 maja 2016 o 23:29

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

Zwykle o patologii pierwsi piszą ci, którzy sami żyją w patologicznym środowisku :D

Avatar
śliwka / 3 maja 2016 o 23:23

Zazdro? :D

A Ty ile wygrałeś w teleturniejach, frajerze? Sam zabłyśnij, zanim zaczniesz innych wyzywać.

Avatar
becki / 3 maja 2016 o 23:22

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

No to dlaczego jeszcze się nie leczysz?

Avatar
Gość / 2 maja 2016 o 15:54

Ja pierniczę, no wielka sensacja, bo się dwójka ludzi do teleturnieju dostała.... Już naprawdę nie ma o czym pisać? Będą publikowana artykuły za każdym razem, gdy ktoś z województwa lubelskiego pojawi się w telewizji? Czekam na serię artykułów o zawodnikach "Jednego z dziesięciu" - przecież każdy z nich ma za sobą niesamowitą historię wartą upublicznienia w osobnym artykule... :(

Zazdro? :D

Zazdro? :D

rozwiń
Avatar
J. / 1 maja 2016 o 08:41
A ja się cieszę że wystąpili nawet jeśli nie wygrali brawo Asia za odwagę następnym razem się uda szło wam świetnie...
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 21:12

Niestety, nie udało się. Uważam, że blamażem jednak była, przy całym szacunku dla sympatycznej skądinąd pary, nieznajomość najmłodszego miasta w Polsce - leżącego przecież w rodzinnym województwie zawodników. A tyle się o tym mówiło na przełomie roku.

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 20:59

Ja pierniczę, no wielka sensacja, bo się dwójka ludzi do teleturnieju dostała.... Już naprawdę nie ma o czym pisać? Będą publikowana artykuły za każdym razem, gdy ktoś z województwa lubelskiego pojawi się w telewizji? Czekam na serię artykułów o zawodnikach "Jednego z dziesięciu" - przecież każdy z nich ma za sobą niesamowitą historię wartą upublicznienia w osobnym artykule... :(

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 16:58
Oby nie
Avatar
dziadków / 3 maja 2016 o 23:33

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

No to ja też Cię pocieszę - taką chorobliwą skłonność do kłamania też możesz wyleczyć ;)

Avatar
Kraha / 3 maja 2016 o 23:31

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

Zwykle o patologii pierwsi piszą ci, którzy sami żyją w patologicznym środowisku :D :D

Avatar
prawda-boli / 3 maja 2016 o 23:29

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

Zwykle o patologii pierwsi piszą ci, którzy sami żyją w patologicznym środowisku :D

Avatar
śliwka / 3 maja 2016 o 23:23

Zazdro? :D

A Ty ile wygrałeś w teleturniejach, frajerze? Sam zabłyśnij, zanim zaczniesz innych wyzywać.

Avatar
becki / 3 maja 2016 o 23:22

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

No to dlaczego jeszcze się nie leczysz?

Avatar
Gość / 2 maja 2016 o 15:54

Ja pierniczę, no wielka sensacja, bo się dwójka ludzi do teleturnieju dostała.... Już naprawdę nie ma o czym pisać? Będą publikowana artykuły za każdym razem, gdy ktoś z województwa lubelskiego pojawi się w telewizji? Czekam na serię artykułów o zawodnikach "Jednego z dziesięciu" - przecież każdy z nich ma za sobą niesamowitą historię wartą upublicznienia w osobnym artykule... :(

Zazdro? :D

Zazdro? :D

rozwiń
Avatar
J. / 1 maja 2016 o 08:41
A ja się cieszę że wystąpili nawet jeśli nie wygrali brawo Asia za odwagę następnym razem się uda szło wam świetnie...
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 21:12

Niestety, nie udało się. Uważam, że blamażem jednak była, przy całym szacunku dla sympatycznej skądinąd pary, nieznajomość najmłodszego miasta w Polsce - leżącego przecież w rodzinnym województwie zawodników. A tyle się o tym mówiło na przełomie roku.

Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 20:59

Ja pierniczę, no wielka sensacja, bo się dwójka ludzi do teleturnieju dostała.... Już naprawdę nie ma o czym pisać? Będą publikowana artykuły za każdym razem, gdy ktoś z województwa lubelskiego pojawi się w telewizji? Czekam na serię artykułów o zawodnikach "Jednego z dziesięciu" - przecież każdy z nich ma za sobą niesamowitą historię wartą upublicznienia w osobnym artykule... :(

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

Nie chcę cię martwić, ale taką patologiczną zazdrość należy leczyć  :(

rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 16:58
Oby nie
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!