Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 kwietnia 2015 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Pielęgniarki będą dzisiaj protestować. Po cichu

275 14 A A

Dzisiaj pielęgniarki i położne z województwa lubelskiego przyłączą się do ogólnopolskiej akcji i wezmą udział w proteście milczenia. Protestować będą m.in. siostry ze szpitali w Kraśniku, Puławach, Chełmie, Włodawy, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego i Radzynia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W akcji wezmą również udział pielęgniarki z lubelskich lecznic, m.in. szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej, szpitala Jana Bożego, wojskowego i neuropsychiatrycznego.

– Milczenie jest krzykiem rozpaczy. Nasza walka o poprawę warunków pracy w naszym zawodzie trwa już 17 lat i jak na razie nie przyniosła żadnego skutku – podkreśla Maria Olszak–Winiarska, przewodnicząca zarządu regionu lubelskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. – Jest nas coraz mniej. Od 2012 r. na emeryturę przeszło ok. 3 tysiące, a absolwentki, których jest ok. 120–150, nie są w stanie zapełnić tej luki. W ten sposób nie będziemy w stanie zabezpieczyć wszystkich świadczeń.

Dodaje, że średnia wieku pielęgniarek w szpitalach powiatowych to 53 lata, a w Podstawowej Opiece Zdrowotnej – 63 lata. – Problem jest też z zarobkami. Średnie wynagrodzenie w naszym województwie to dwa tysiące złotych, a w powiatowych szpitalach to nawet półtora tysiąca – zaznacza przewodnicząca. – Dlatego znaczna część absolwentów kierunków pielęgniarskich wyjeżdża za granicę ze względu na znacznie lepsze zarobki.

– Płace są niskie, a praca jest trudna i odpowiedzialna. Jeżeli nic się nie zmieni, nie będzie miał kto pracować przy chorych. Naszą pikietą chcemy zwrócić uwagę na ten problem – mówi Lidia Twardowska, przewodnicząca ZPPiP przy SP ZOZ w Puławach.

Początek pikiety zaplanowano na godzinę 11. Opieka nad chorymi w trakcie akcji będzie odbywała się bez przeszkód.
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MilenkaSyc / 24 kwietnia 2015 o 14:00

Po cichu to pielęgniarka może wyjechać zagranicę z programem CuraSwiss. Strajkować to niech one jak najgłośniej strajkują. Bo im się należy!

Avatar
Iwa / 22 kwietnia 2015 o 20:15

Bardzo dobrze niech strajkują górnicy na Śląsku dostali to co chcieli . Pielęgniarki są gorsze?

Avatar
Grazyna / 22 kwietnia 2015 o 15:26

Siostry z lecznic co za kultura w dzienniku wschodnim

Avatar
otton / 22 kwietnia 2015 o 12:30

pielegniarkom w wojewodzkim szpitalu na krasnickiej wladza pozabierala pensje

Avatar
andrzej / 22 kwietnia 2015 o 11:44

Z SPSK1nie będą protestować,bo tutaj jest bardzo dobrze.Pielęgniarki nie mają zapłacone należności za2012 rok.najchętniej pielęgniarki poganiali by nagajem po plecach .Wniosek z tego taki,albo siostrzyce są zastraszone,albo związki nie działają.Gdyby były związki to nie było by takich głupot wprowadzonych.Papierologia zlikwidowana do minimum,dobre programy komputerowe,a piel przy pacjencie.Narazie jest odwrotnie.Najważniejsze papiery.Polityka kadrowa fatalna.Opowiadana jako dowcip.

W PSK NR 1 lekarz zarabia tyle co przeciętny taksówkarz w Wwie i nie skarżą się. Słabość charakterów, czy lęk przed dyrem. Śmieszne to jest, boki zrywać. Widać jak prosto z doktorów można zrobić białych, a do tego milczących niewolników. Polityka zamordyzmu przynosi odpowiednie rezultaty. W końcu ktoś się jednak może zdrowo w... i będzie wesoło :) Kolega stwierdził - w tym szpitalu pracują "...upy, nie doktory" i miał chyba trochę  tym racji. Do roboty feudalne nieroby! ;)

W PSK NR 1 lekarz zarabia tyle co przeciętny taksówkarz w Wwie i nie skarżą się. Słabość charakterów, czy lęk przed dyrem. Śmieszne to jest, boki zrywać. Widać jak prosto z doktorów można zrobić białych, a do tego milczących niewolników. Polityka zamordyzmu przynosi odpowiednie rezultaty. W końcu ktoś się jednak może zdrowo w... i będzie wesoło :) Kolega stwierdził - w tym szpitalu pracują "...upy, nie doktory" i miał chyba trochę  tym racji. Do roboty feudalne nieroby! ;)

rozwiń
Avatar
andrzej / 22 kwietnia 2015 o 11:39

z rugiej strony jaka praca taka płaca Moim zdaniem i tak zarabiają za dużo Byłam kilka dni temu pacjetką szpitala na kraśnickiej, kilka dni na oiomie i to co siostry robiły z pacjetami woła o pomste do nieba krzyczały, przeklinały miały pretensje ze dzwoni sie po nie zeby np zmieniły bądz odłaczyły kroplówkę nie chciały wykonywac swoich obowiazków wogóle miały pretensje o wszystko a przeciez na oiome leza osoby w wiekszosci niechodzace Załuje tylko jednego zenie nagrałam zachowania siostr  ale byłam polprzytomna i nawet o ty nie pomyslałam One poprostu poniewierały pacjetami Nigdy wiecej Za taka prace kaada pensja jest zawysoka

Raczej jaka płaca, taka praca!

Raczej jaka płaca, taka praca!

rozwiń
Avatar
andrzej / 22 kwietnia 2015 o 11:37

Lekarze tez szykuja się do ogólnopolskiego strajku. Oj będzie się działo! Polska wydaje na zdrowie swoich obywateli najmniej wśród państw Unii. No to mamy strajki. Popieram i pielęgniarki i lekarzy. Uczciwą pracą się nie dorobią. A na łapówkarzy patrzą z przymróżonym okiem, bo jak zaczną ścigać, to zaczną strajkować. Czara goryczy się przelała i strajki niebawem. Może wywalczą normalne funkcjonowanie ochrony zdrowia. Lekarz nie ma czasu dla pacjenta, z nad papierów ni podnosi głowy, bo ma 5 min na pacjenta, chore!!! Mądrzy lekarze i pielęgniarki uciekają z kraju. Nie ma co się im dziwić. Trzymam kciuki za powodzenie strajków i pielęgniarskiego i lekarskiego!

Lekarze tez szykuja się do ogólnopolskiego strajku. Oj będzie się działo! Polska wydaje na zdrowie swoich obywateli najmniej wśród państw Unii. No to mamy strajki. Popieram i pielęgniarki i lekarzy. Uczciwą pracą się nie dorobią. A na łapówkarzy patrzą z przymróżonym okiem, bo jak zaczną ścigać, to zaczną strajkować. Czara goryczy się przelała i strajki niebawem. Może wywalczą normalne funkcjonowanie ochrony zdrowia. Lekarz nie ma czasu dla pacjenta, z nad papierów ni podnosi głowy, bo ma 5 min na pacjenta, chore!!! Mądrzy lekarze i pielę... rozwiń

Avatar
MaX / 22 kwietnia 2015 o 11:18

Dobrze że pielęgniarki się jednoczą i w końcu doszły do wniosku że "w imię czego mają się zapracowywać i godzić się na wszystko"? Dla pieniędzy? (jakich? poniżej wegetacji?) Dla wdzięczności? (czyjej? twojej pacjencie?) Dla ideałów? Etosu?(nie w tych czasach, to już nie służba). Może to strajk coś zmieni w tej beznadziejnej sytuacji w jakiej są pielęgniarki. Na pewno im nie zaszkodzi. Czy może być gorzej? Być może społeczeństwo przypomni sobie że medycyna to nie tylko lekarze, i że bez pielęgniarek to nie będzie działać. Odejście od łóżek sparaliżowało by działanie wszystkich szpitali. Powinno do tego dojść. Strajk powinien być jak najbardziej dokuczliwy wtedy ma szanse na sukces. Powodzenia i konsekwencji w działaniach.

Dobrze że pielęgniarki się jednoczą i w końcu doszły do wniosku że "w imię czego mają się zapracowywać i godzić się na wszystko"? Dla pieniędzy? (jakich? poniżej wegetacji?) Dla wdzięczności? (czyjej? twojej pacjencie?) Dla ideałów? Etosu?(nie w tych czasach, to już nie służba). Może to strajk coś zmieni w tej beznadziejnej sytuacji w jakiej są pielęgniarki. Na pewno im nie zaszkodzi. Czy może być gorzej? Być może społeczeństwo przypomni sobie że medycyna to nie tylko lekarze, i że bez pielęgniarek to nie będzie działać. Odejście od łóżek... rozwiń

Avatar
lola / 22 kwietnia 2015 o 10:50

z rugiej strony jaka praca taka płaca Moim zdaniem i tak zarabiają za dużo Byłam kilka dni temu pacjetką szpitala na kraśnickiej, kilka dni na oiomie i to co siostry robiły z pacjetami woła o pomste do nieba krzyczały, przeklinały miały pretensje ze dzwoni sie po nie zeby np zmieniły bądz odłaczyły kroplówkę nie chciały wykonywac swoich obowiazków wogóle miały pretensje o wszystko a przeciez na oiome leza osoby w wiekszosci niechodzace Załuje tylko jednego zenie nagrałam zachowania siostr  ale byłam polprzytomna i nawet o ty nie pomyslałam One poprostu poniewierały pacjetami Nigdy wiecej Za taka prace kaada pensja jest zawysoka

z rugiej strony jaka praca taka płaca Moim zdaniem i tak zarabiają za dużo Byłam kilka dni temu pacjetką szpitala na kraśnickiej, kilka dni na oiomie i to co siostry robiły z pacjetami woła o pomste do nieba krzyczały, przeklinały miały pretensje ze dzwoni sie po nie zeby np zmieniły bądz odłaczyły kroplówkę nie chciały wykonywac swoich obowiazków wogóle miały pretensje o wszystko a przeciez na oiome leza osoby w wiekszosci niechodzace Załuje tylko jednego zenie nagrałam zachowania siostr  ale byłam polprzytomna i nawet o ty nie pomy... rozwiń

Avatar
Buzal / 22 kwietnia 2015 o 10:50

w wojewodzkim szpitalu na krasnickiej pielegniarkom pozabierano pensje

Jeszcze im ciuchy zabiorą i wio !!!  do burdeli te młode a te stare na zwałkę.

Avatar
MilenkaSyc / 24 kwietnia 2015 o 14:00

Po cichu to pielęgniarka może wyjechać zagranicę z programem CuraSwiss. Strajkować to niech one jak najgłośniej strajkują. Bo im się należy!

Avatar
Iwa / 22 kwietnia 2015 o 20:15

Bardzo dobrze niech strajkują górnicy na Śląsku dostali to co chcieli . Pielęgniarki są gorsze?

Avatar
Grazyna / 22 kwietnia 2015 o 15:26

Siostry z lecznic co za kultura w dzienniku wschodnim

Avatar
otton / 22 kwietnia 2015 o 12:30

pielegniarkom w wojewodzkim szpitalu na krasnickiej wladza pozabierala pensje

Avatar
andrzej / 22 kwietnia 2015 o 11:44

Z SPSK1nie będą protestować,bo tutaj jest bardzo dobrze.Pielęgniarki nie mają zapłacone należności za2012 rok.najchętniej pielęgniarki poganiali by nagajem po plecach .Wniosek z tego taki,albo siostrzyce są zastraszone,albo związki nie działają.Gdyby były związki to nie było by takich głupot wprowadzonych.Papierologia zlikwidowana do minimum,dobre programy komputerowe,a piel przy pacjencie.Narazie jest odwrotnie.Najważniejsze papiery.Polityka kadrowa fatalna.Opowiadana jako dowcip.

W PSK NR 1 lekarz zarabia tyle co przeciętny taksówkarz w Wwie i nie skarżą się. Słabość charakterów, czy lęk przed dyrem. Śmieszne to jest, boki zrywać. Widać jak prosto z doktorów można zrobić białych, a do tego milczących niewolników. Polityka zamordyzmu przynosi odpowiednie rezultaty. W końcu ktoś się jednak może zdrowo w... i będzie wesoło :) Kolega stwierdził - w tym szpitalu pracują "...upy, nie doktory" i miał chyba trochę  tym racji. Do roboty feudalne nieroby! ;)

W PSK NR 1 lekarz zarabia tyle co przeciętny taksówkarz w Wwie i nie skarżą się. Słabość charakterów, czy lęk przed dyrem. Śmieszne to jest, boki zrywać. Widać jak prosto z doktorów można zrobić białych, a do tego milczących niewolników. Polityka zamordyzmu przynosi odpowiednie rezultaty. W końcu ktoś się jednak może zdrowo w... i będzie wesoło :) Kolega stwierdził - w tym szpitalu pracują "...upy, nie doktory" i miał chyba trochę  tym racji. Do roboty feudalne nieroby! ;)

rozwiń
Avatar
andrzej / 22 kwietnia 2015 o 11:39

z rugiej strony jaka praca taka płaca Moim zdaniem i tak zarabiają za dużo Byłam kilka dni temu pacjetką szpitala na kraśnickiej, kilka dni na oiomie i to co siostry robiły z pacjetami woła o pomste do nieba krzyczały, przeklinały miały pretensje ze dzwoni sie po nie zeby np zmieniły bądz odłaczyły kroplówkę nie chciały wykonywac swoich obowiazków wogóle miały pretensje o wszystko a przeciez na oiome leza osoby w wiekszosci niechodzace Załuje tylko jednego zenie nagrałam zachowania siostr  ale byłam polprzytomna i nawet o ty nie pomyslałam One poprostu poniewierały pacjetami Nigdy wiecej Za taka prace kaada pensja jest zawysoka

Raczej jaka płaca, taka praca!

Raczej jaka płaca, taka praca!

rozwiń
Avatar
andrzej / 22 kwietnia 2015 o 11:37

Lekarze tez szykuja się do ogólnopolskiego strajku. Oj będzie się działo! Polska wydaje na zdrowie swoich obywateli najmniej wśród państw Unii. No to mamy strajki. Popieram i pielęgniarki i lekarzy. Uczciwą pracą się nie dorobią. A na łapówkarzy patrzą z przymróżonym okiem, bo jak zaczną ścigać, to zaczną strajkować. Czara goryczy się przelała i strajki niebawem. Może wywalczą normalne funkcjonowanie ochrony zdrowia. Lekarz nie ma czasu dla pacjenta, z nad papierów ni podnosi głowy, bo ma 5 min na pacjenta, chore!!! Mądrzy lekarze i pielęgniarki uciekają z kraju. Nie ma co się im dziwić. Trzymam kciuki za powodzenie strajków i pielęgniarskiego i lekarskiego!

Lekarze tez szykuja się do ogólnopolskiego strajku. Oj będzie się działo! Polska wydaje na zdrowie swoich obywateli najmniej wśród państw Unii. No to mamy strajki. Popieram i pielęgniarki i lekarzy. Uczciwą pracą się nie dorobią. A na łapówkarzy patrzą z przymróżonym okiem, bo jak zaczną ścigać, to zaczną strajkować. Czara goryczy się przelała i strajki niebawem. Może wywalczą normalne funkcjonowanie ochrony zdrowia. Lekarz nie ma czasu dla pacjenta, z nad papierów ni podnosi głowy, bo ma 5 min na pacjenta, chore!!! Mądrzy lekarze i pielę... rozwiń

Avatar
MaX / 22 kwietnia 2015 o 11:18

Dobrze że pielęgniarki się jednoczą i w końcu doszły do wniosku że "w imię czego mają się zapracowywać i godzić się na wszystko"? Dla pieniędzy? (jakich? poniżej wegetacji?) Dla wdzięczności? (czyjej? twojej pacjencie?) Dla ideałów? Etosu?(nie w tych czasach, to już nie służba). Może to strajk coś zmieni w tej beznadziejnej sytuacji w jakiej są pielęgniarki. Na pewno im nie zaszkodzi. Czy może być gorzej? Być może społeczeństwo przypomni sobie że medycyna to nie tylko lekarze, i że bez pielęgniarek to nie będzie działać. Odejście od łóżek sparaliżowało by działanie wszystkich szpitali. Powinno do tego dojść. Strajk powinien być jak najbardziej dokuczliwy wtedy ma szanse na sukces. Powodzenia i konsekwencji w działaniach.

Dobrze że pielęgniarki się jednoczą i w końcu doszły do wniosku że "w imię czego mają się zapracowywać i godzić się na wszystko"? Dla pieniędzy? (jakich? poniżej wegetacji?) Dla wdzięczności? (czyjej? twojej pacjencie?) Dla ideałów? Etosu?(nie w tych czasach, to już nie służba). Może to strajk coś zmieni w tej beznadziejnej sytuacji w jakiej są pielęgniarki. Na pewno im nie zaszkodzi. Czy może być gorzej? Być może społeczeństwo przypomni sobie że medycyna to nie tylko lekarze, i że bez pielęgniarek to nie będzie działać. Odejście od łóżek... rozwiń

Avatar
lola / 22 kwietnia 2015 o 10:50

z rugiej strony jaka praca taka płaca Moim zdaniem i tak zarabiają za dużo Byłam kilka dni temu pacjetką szpitala na kraśnickiej, kilka dni na oiomie i to co siostry robiły z pacjetami woła o pomste do nieba krzyczały, przeklinały miały pretensje ze dzwoni sie po nie zeby np zmieniły bądz odłaczyły kroplówkę nie chciały wykonywac swoich obowiazków wogóle miały pretensje o wszystko a przeciez na oiome leza osoby w wiekszosci niechodzace Załuje tylko jednego zenie nagrałam zachowania siostr  ale byłam polprzytomna i nawet o ty nie pomyslałam One poprostu poniewierały pacjetami Nigdy wiecej Za taka prace kaada pensja jest zawysoka

z rugiej strony jaka praca taka płaca Moim zdaniem i tak zarabiają za dużo Byłam kilka dni temu pacjetką szpitala na kraśnickiej, kilka dni na oiomie i to co siostry robiły z pacjetami woła o pomste do nieba krzyczały, przeklinały miały pretensje ze dzwoni sie po nie zeby np zmieniły bądz odłaczyły kroplówkę nie chciały wykonywac swoich obowiazków wogóle miały pretensje o wszystko a przeciez na oiome leza osoby w wiekszosci niechodzace Załuje tylko jednego zenie nagrałam zachowania siostr  ale byłam polprzytomna i nawet o ty nie pomy... rozwiń

Avatar
Buzal / 22 kwietnia 2015 o 10:50

w wojewodzkim szpitalu na krasnickiej pielegniarkom pozabierano pensje

Jeszcze im ciuchy zabiorą i wio !!!  do burdeli te młode a te stare na zwałkę.

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!