wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Pan Stanisław z Chełma wygrał 5 tys. zł w naszej loterii! Wyniki losowania

Dodano: 4 marca 2016, 09:33

Pierwsze losowanie już za nami. W czwartek rozdaliśmy pieniądze, a najbardziej zadowolony był pan Stanisław Stałęga z Chełma, który wygrał pięć tysięcy złotych!

Pan Stanisław nie pojawił się w naszej redakcji, ale – jak na później wyznał – czekał na informację, czy szczęście uśmiechnęło się akurat do niego. – Bardzo się cieszę. Konkurencja była przecież bardzo duża. Czytam regularnie Dziennik Wschodni i jestem zorientowany w całym regulaminie. Nie zapomniałem, że w czwartek było losowanie. Po cichu liczyłem, że uda się wygrać i rzeczywiście tak się stało – cieszy się nasz Czytelnik.

Zastrzyk gotówki bardzo mu się przyda. – Tak się składa, że wróciłem na Lubelszczyznę po wielu latach spędzonych na Górnym Śląsku, gdzie pracowałem jako górnik. To miły prezent na powitanie. Na razie wynajmuję mieszkanie w Chełmie, ale skoro raz już wygrałem, to może uda się także trafić główną nagrodę? Może szczęście dopisze mi jeszcze raz? Na pewno teraz nie zrezygnuję, będę grał do samego końca – zapewnia pan Stanisław.

I dodaje, że postarał się o te pieniądze, bo dostarczył do naszej redakcji sporą liczbę kuponów. – W sumie wysyłałem sześć kopert, w pewnym momencie kupowałem nawet po dwa egzemplarze Dziennika Wschodniego dziennie. Teraz nie będę musiał już szukać gazety w kioskach, bo zdecydowałem się wykupić prenumeratę, to bardzo ułatwi mi życie – przyznaje pan Stanisław.

W czwartek powody do radości miały jeszcze trzy inne osoby. Po 500 zł wygrały panie: Teresa Eliaszuk z Komarówki Podlaskiej, Anna Bylica z Lublina oraz Bożena Tyrka z Dominikanówki.

Gratulujemy, a tych, którym się nie udało zachęcamy do udziału w kolejnych losowaniach. – Na pewno nie zrezygnuję. Miałem w puli dziewięć zestawów, ale to nie wystarczyło. Może następnym razem będzie lepiej? – zastanawia się pan Gustaw z Lublina, który wczoraj przyszedł na losowanie w redakcji Dziennika Wschodniego.

Dalej będzie również próbować pani Janina z Lublina, która także odwiedziła w czwartek naszą redakcję. – Tym razem szczęście nie dopisało, ale będą jeszcze dwie próby. Każdy liczy po cichu, że padnie akurat na niego. Na pewno jeżeli się nie spróbuje, to nic z tego nie będzie, dlatego ja gram dalej – zapowiada nasza Czytelniczka.

Nagrody z pierwszego losowania można odbierać od dziś do 18 marca 2016 roku w Biurze Loterii w Lublinie (Krakowskie Przedmieście 54). Czekamy na Laureatów od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.

Wystarczy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Nagrody pieniężne o wartości 5 tysięcy zł są przekazywane Laureatowi po potrąceniu należnego podatku o dwygranej w wysokości 10%.

Zapewniamy też naszych Czytelników, że wszystkie kupony i Karty Prenumeratora, które brały udział w pierwszym losowaniu, wracają do gry i wezmą udział w kolejnych, także w tym ostatnim, w którym do wygrania będzie mieszkanie o wartości ponad 138 tysięcy złotych.

Jak grać

x Zbieranie 10 kolejnych kuponów można zacząć w dowolnym momencie naszej zabawy

x Najważniejsze jest to, że kupony muszą mieć kolejne, następujące po sobie numery

x Kupony będziemy drukować od poniedziałku do piątku, do 16 czerwca 2016 r.

x Wszystkie kupony biorące udział w loterii muszą być kuponami oryginalnymi, wyciętymi z gazety i czytelnie wypełnionymi i podpisanymi

x Zestaw 10 kolejnych kuponów lub Kartę Prenumeratora wkładasz do zwykłej białej koperty formatu C6 (11,3 cm x 16,2 cm). Kupony należy zgiąć, gdyż nie mieszczą w kopercie

x Każdy zestaw kuponów lub Karta Prenumeratora musi znaleźć się w osobnej, zamkniętej kopercie

x Na kopercie z kuponami lub Kartą Prenumeratora umieszczasz dopisek MIESZKANIE ZA CZYTANIE (na kopercie nie powinny znajdować się żadne inne zapiski, naklejki czy rysunki). Koperty z kuponami lub Kartą Prenumeratora nie adresujemy

x Jeśli kopertę z kuponami lub Kartą Prenumeratora wysyłasz pocztą, musisz spakować ją w drugą, większą kopertę zaadresowaną na Biuro Loterii

x Czytelnicy mogą zwiększyć swoje szanse w losowaniu przez zgromadzenie jak największej liczby zestawów kuponów lub Kart Prenumeratora

x Nagrody można odbierać w Biurze Loterii w Lublinie (Krakowskie Przedmieście 54) od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00. Ostateczny termin odbioru nagród upływa 18 marca 2016 r.

x Laureat nagrody głównej w pierwszym losowaniu (5 000 zł) przed jej odbiorem jest zobowiązany do wpłaty na rzecz i konto Organizatora podatku od nagrody w wysokości 10% wartości nagrody

Więcej o Osiedlu Europejskim

Wizualizacja "Osiedla Europejskiego" budowanego przez firmę TBV. Mieszkanie, które jest główną nagrodą w naszej loterii, ma 30,04 mkw. Składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki. Pokój ogólny, który sprawdzi się zarówno jako sypialnia oraz salon, mierzy 18,57 mkw.
Wizualizacja "Osiedla Europejskiego" budowanego przez firmę TBV. Mieszkanie, które jest główną nagrodą w naszej loterii, ma 30,04 mkw. Składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki. Pokój ogólny, który sprawdzi się zarówno jako sypialnia oraz salon, mierzy 18,57 mkw.
Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (19 marca 2016 o 17:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Faktycznie, obejrzałam losowania w innych redakcjach i wszędzie szeroki mają opaski na oczach, dlaczego tutaj nie???!!
Rozwiń
Gość
Gość (17 marca 2016 o 17:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dlaczego osoba losująca nie ma zawiązanych oczu, w innych redakcjach to standard, chyba gazetę stać na chustkę lub szalik.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!