sobota, 17 marca 2018 r.

Lublin

Rekrutacyjne ostatki. Są jeszcze wolne miejsca na KUL i UMCS

Dodano: 21 września 2015, 16:40

Na UMCS i KUL są jeszcze wolne miejsca na studiach pierwszego stopnia. Pozostałe lubelskie uczelnie publicznie zakończyły już rejestrację kandydatów

Puławy też kuszą

Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej limity przyjęć do tej pory zostały wypełnione w ponad 85 proc. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na: administracji, europeistyce, filozofii, politologii, stosunkach europejskich czy zarządzaniu. Dokładne terminy zakończenia rejestracji kandydatów są różne dla poszczególnych kierunków.

Do końca września trwa natomiast nabór na Wydziale Zamiejscowym w Puławach, który w swojej ofercie ma: administrację publiczną, public relations i doradztwo medialne, chemię techniczną oraz fizjoterapię. Dwa ostatnie kierunki cieszą się jednak bardzo dużym zainteresowaniem i wolnych miejsc zostało na nich niewiele.

Licencjat weekendowy

Wciąż trwa jesienna rekrutacja w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Dodatkowe nabory zakończyły się już m.in. na psychologii, germanistyce czy filologii romańskiej. – W tej chwili są jeszcze wolne miejsca np. na historii sztuki, kulturoznawstwie, matematyce, biotechnologii, socjologii czy gospodarce przestrzennej. Dodatkowy nabór odbywa się w trybie wolnym, a rejestracja na poszczególne kierunki będzie trwała do wyczerpania limitu miejsc, jednak nie później niż do końca września – mówi Katarzyna Bojko z biura rzecznika prasowego KUL.

Można jeszcze rejestrować się na studia niestacjonarne: anglistykę, e-pedagogikę, prawo i prawo kanoniczne oraz historię w grupie umownie nazwanej „30”. Są to bezpłatne, trzyletnie studia licencjackie, na których zajęcia będą odbywać się w piątki po południu i w soboty.

Sprawdź czy jest komplet

W ubiegły czwartek rekrutację zakończył Uniwersytet Przyrodniczy. Do dziś osoby przyjęte mają czas na składanie dokumentów. – Po tym terminie powinniśmy wiedzieć, czy ogłosimy jeszcze dodatkowy nabór. Ale już teraz jesteśmy pewni, że wszystkie kierunki zostaną uruchomione – mówi Agnieszka Wasilak, specjalista ds. promocji uczelni.

Uruchamiają rezerwy

Termin dostarczenia dokumentów minął już na Politechnice Lubelskiej. Uczelnia na nadchodzący rok akademicki przygotowała 1875 miejsc na 18 kierunkach. O przyjęcie starało się 3850 osób. Studia na pierwszym roku rozpocznie ok. 1880 osób, w tym 160 obcokrajowców. Uruchomione zostaną wszystkie kierunki.

Podobnie będzie najprawdopodobniej na Uniwersytecie Medycznym. Zakończył się już dodatkowy nabór na trzy kierunki: higienę stomatologiczną, ratownictwo medyczne i zdrowie publiczne. – W sumie zgłosiło się więcej kandydatów niż było miejsc i nie powinniśmy mieć problemów z wypełnieniem limitów.

Najmniej chętnych było na zdrowie publiczne, ale mamy nadzieję, że uda się uruchomić studia na tym kierunku – mówi Krystyna Walkowska, kierownik działu rekrutacji medycznej uczelni.

Na pozostałych kierunkach trwa kompletowanie dokumentów. W miejsce przyjętych kandydatów, którzy jednak nie decydują się na wybór lubelskiego uniwersytetu, regularnie są przyjmowane osoby z list rezerwowych. Ostatecznie proces rekrutacyjny powinien zakończyć się przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego.

Czytaj więcej o: Lublin studia
Daria
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Daria
Daria (25 września 2015 o 12:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Dobre studia w tym regionie to mit. Dlatego ja i większość moich znajomych wybieramy Poznań albo Wrocław. To są kierunki gdzie warto studiować i szukać pracy. Ja zdecydowałam się na podatki na WSB w Poznaniu. Dlaczego? Bo one zawsze będą i zawsze ludzie będą korzystać z porad doradcy podatkowego.

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (22 września 2015 o 12:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA czyli UCHODŹCY (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

 

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni.

 

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

 

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

 

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

 

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

 

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

 

Tylko we wrześniu 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum na fejsie):

 

1) „NEWSWEEK” z dn. 21.IX.2015 r. w artyKULe: Ojciec Tadeusz Rydzyk marudzi na listy wyborcze PiS” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

 

Radio MARYJA pokazało Polakom, że Ma Ryja i wszyscy mają go DOŚĆ!

Ile można słuchać Proroctw WYSOKIEGO RY(d)ZYKA w stylu: „TY CZAROWNICO...”; „TAKIE SZAMBO...”; „DONALD MATOLE...”...?

Czarownica stała się zapowiadaną PIERWSZĄ – na LIŚCIE OFIAR SMOLEŃSKA, a „MATOŁ”został SZEFEM UE!

Oceniając dalej PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NDRODZE (z)BAWIENIA widać, że AMINENCJOM, księZULOM i ZAKONNCOM ZAWSZE JEST ŹLE!!!, zawsze są NIEZADOWOLENI..., a gdzie będzie Im NAJLEPIEJ? - oczywiście, ze ino w NAJŚWIĘTSZEJ R.P., która UCIEKA IM SPRZED NOSA!

Jak określił jeden z INTERNAUTÓW 21.IX.2015 r.: STOP pisLAMIZACJI KRAJU !!”, która najwyraźniej NADCHODZI zamiast (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA!

 

2) „SUPEREXPRESS” z dn. 22.IX.2015 r. w artyKULe: Wałęsa o uchodźcach: Przyjadą! Będą ucinać głowy ” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

 

Przez cały czas, szczególnie zaś od roku 1980-tego nawet LEGENDZIE SOLIDARNOŚCI, Panu Prezydentowi R.P. Lechowi WAŁĘSIE AXCELENCJE z ksieŻULAMI tak PAPLAŁY JEDNO I TO SAMO, że nie bierze pod uwagę, iż INSTYTUCJA (z)BAWIENIE – KOŚCIÓŁ ma ŚWIĘTE RĘCE KAPŁĄŃSKIE (nie mówiąc już o paPIESKICH) SPLAMIONE KRWIĄ ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI.

Czym różni się OBECNA sytuacja w Syrii od trwającej KILKASET LAT ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI? - NICZYM!

KOŚCIÓŁ znacznie wcześniej komu trzeba „ŁEUPIER***LIŁ” i teraz udaje ino ŚWIĘTOSZKÓW, a ISLAMICI dopiero teraz „ŁBY UPIER***LAJĄ”! I będą udawać ŚWIĘTOSZKÓW!

Pan Prezydent nie zauważył, że w obecnej sytuacji napływu EMIGRANTÓW (z)BAWIENIA w Polsce następuje PiS-LAMIZACJA niczym nie różniąca się od WOJNY o PAŃSTWO ISLAMSKIE – pożyjemy, zobaczymy!!!

Hierarchizacja PiS-u w wydaniu Brata Jarosława niczym nie różni się od struktur WATYKAŃSKICH, a tam też ino SKLEROTYCZNE DZIADKI w drodze do (z)BAWIENIA!

Każdy Watykańczyk „WALI” w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWINIE, a Brat JAROSŁAW? - W Bojaźni Bożej NIE!

Z tego wszystkiego AMINENCJE się (z)BAWIĄ, a Brat JAROSŁAW z całą resztą BOI SIĘ GRZECHU i tak wyglądają „DZIEJE GRZECHU” NA DRODZE (z)BAWIENIA!

 

Od roku 1980 – tego gloryfikowany jest księŻULO Jerzy POPIEŁUSZKO – Ofiara zmian ustrojowych, a ŚWIĘTY SPOKÓJ panuje o rozbitym przez ŚWIĘTEGO JP 2 z całą ŚWITĄ (z)BAWIENIA =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=.

Identyczny spokój, bo ŚWIĘTY, panuje o SMOLEŃSKU!

 

I na koniec wypada się zastanowić przed wyborami „NA CO NAM JESZCZE PiS DA”?, a wiadomo, że „PiS DA ino na KRZYŻ”!!!

No i jak tu głosować, żeby nie zgrzeszyć? Ha ha ha...

 

3) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 22.IX.2015 r. w artyKULe: KUL i Politechnika chcą przyjąć uchodźców na studia. Inne uczelnie się zastanawiają” oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

 

Od X – czasu ZWIĄZEK pokazuje w spektaKULarny sposób jaki psychoPATyczny POZIOM „POŻAL SIĘ BOŻE” panuje we wszystkich szkółkach KATOLICKICH.

Odzwierciedlony powinien być też w KATolickich stopniach naukowych:

 

1] mgr – to BA'R'ANEK – skrót BA'RAN.

2] dr – to BA'R'ANEK BOŻY – skrót BA'RAN. B.

3] hab. - to HABITOWY – skrót HABIT.

4]prof. - to OSIOŁEK – skrót OSIOŁ.

Ciągłe (w)MAWIANIE o „STOLICY MONDROŚCI” doprowadziło do wypaczeń i wypada jeszcze zmienić image DUCHA ŚWIĘTEGO z wyświechtanego Gołębia na KULoPATwę pokazująca jak AXCELENCJE z księŻULAMI wyprowadziły WSZYSTKICH W POLE!

 

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica

 

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze pomóż”!!!

 

Na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

 

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

 

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW - EMIGRANTÓW!

 

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

 

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

 

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJA NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

 

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

 

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

 

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

 

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

 

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

 

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

 
Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (22 września 2015 o 12:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA czyli UCHODŹCY (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni.

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko we wrześniu 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum na fejsie):

1) „NEWSWEEK” z dn. 21.IX.2015 r. w artyKULe: Ojciec Tadeusz Rydzyk marudzi na listy wyborcze PiSoPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Radio MARYJA pokazało Polakom, że Ma Ryja i wszyscy mają go DOŚĆ!

Ile można słuchać Proroctw WYSOKIEGO RY(d)ZYKA w stylu: „TY CZAROWNICO...”; „TAKIE SZAMBO...”; „DONALD MATOLE...”...?

Czarownica stała się zapowiadaną PIERWSZĄ – na LIŚCIE OFIAR SMOLEŃSKA, a „MATOŁ”został SZEFEM UE!

Oceniając dalej PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NDRODZE (z)BAWIENIA widać, że AMINENCJOM, księZULOM i ZAKONNCOM ZAWSZE JEST ŹLE!!!, zawsze są NIEZADOWOLENI..., a gdzie będzie Im NAJLEPIEJ? - oczywiście, ze ino w NAJŚWIĘTSZEJ R.P., która UCIEKA IM SPRZED NOSA!

Jak określił jeden z INTERNAUTÓW 21.IX.2015 r.: STOP pisLAMIZACJI KRAJU !!”, która najwyraźniej NADCHODZI zamiast (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA!

2) „SUPEREXPRESS” z dn. 22.IX.2015 r. w artyKULe: Wałęsa o uchodźcach: Przyjadą! Będą ucinać głowy oPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Przez cały czas, szczególnie zaś od roku 1980-tego nawet LEGENDZIE SOLIDARNOŚCI, Panu Prezydentowi R.P. Lechowi WAŁĘSIE AXCELENCJE z ksieŻULAMI tak PAPLAŁY JEDNO I TO SAMO, że nie bierze pod uwagę, iż INSTYTUCJA (z)BAWIENIE – KOŚCIÓŁ ma ŚWIĘTE RĘCE KAPŁĄŃSKIE (nie mówiąc już o paPIESKICH) SPLAMIONE KRWIĄ ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI.

Czym różni się OBECNA sytuacja w Syrii od trwającej KILKASET LAT ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI? - NICZYM!

KOŚCIÓŁ znacznie wcześniej komu trzeba „ŁEUPIER***LIŁ” i teraz udaje ino ŚWIĘTOSZKÓW, a ISLAMICI dopiero teraz „ŁBY UPIER***LAJĄ”! I będą udawać ŚWIĘTOSZKÓW!

Pan Prezydent nie zauważył, że w obecnej sytuacji napływu EMIGRANTÓW (z)BAWIENIA w Polsce następuje PiS-LAMIZACJA niczym nie różniąca się od WOJNY o PAŃSTWO ISLAMSKIE – pożyjemy, zobaczymy!!!

Hierarchizacja PiS-u w wydaniu Brata Jarosława niczym nie różni się od struktur WATYKAŃSKICH, a tam też ino SKLEROTYCZNE DZIADKI w drodze do (z)BAWIENIA!

Każdy Watykańczyk „WALI” w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWINIE, a Brat JAROSŁAW? - W Bojaźni Bożej NIE!

Z tego wszystkiego AMINENCJE się (z)BAWIĄ, a Brat JAROSŁAW z całą resztą BOI SIĘ GRZECHU i tak wyglądają „DZIEJE GRZECHU” NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Od roku 1980 – tego gloryfikowany jest księŻULO Jerzy POPIEŁUSZKO – Ofiara zmian ustrojowych, a ŚWIĘTY SPOKÓJ panuje o rozbitym przez ŚWIĘTEGO JP 2 z całą ŚWITĄ (z)BAWIENIA =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=.

Identyczny spokój, bo ŚWIĘTY, panuje o SMOLEŃSKU!

I na koniec wypada się zastanowić przed wyborami „NA CO NAM JESZCZE PiS DA”?, a wiadomo, że „PiS DA ino na KRZYŻ”!!!

No i jak tu głosować, żeby nie zgrzeszyć? Ha ha ha...

3) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 22.IX.2015 r. w artyKULe: KUL i Politechnika chcą przyjąć uchodźców na studia. Inne uczelnie się zastanawiająoPiSuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Od X – czasu ZWIĄZEK pokazuje w spektaKULarny sposób jaki psychoPATyczny POZIOM „POŻAL SIĘ BOŻE” panuje we wszystkich szkółkach KATOLICKICH.

Odzwierciedlony powinien być też w KATolickich stopniach naukowych:

1] mgr – to BA'R'ANEK – skrót BA'RAN.

2] dr – to BA'R'ANEK BOŻY – skrót BA'RAN. B.

3] hab. - to HABITOWY – skrót HABIT.

4]prof. - to OSIOŁEK – skrót OSIOŁ.

Ciągłe (w)MAWIANIE o „STOLICY MONDROŚCI” doprowadziło do wypaczeń i wypada jeszcze zmienić image DUCHA ŚWIĘTEGO z wyświechtanego Gołębia na KULoPATwę pokazująca jak AXCELENCJE z księŻULAMI wyprowadziły WSZYSTKICH W POLE!

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze pomóż”!!!

Na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW - EMIGRANTÓW!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJA NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (22 września 2015 o 11:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

KUL to ma problemy z POWOŁANIAMI - tak DARLI GĘBY, że LUDZISKA OGŁUCHLI...

Rozwiń
Gość
Gość (21 września 2015 o 17:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jakie to studia ? Jakie to uczelnie ? Jaki to naród? Jaki to kraj ? Czy kraj ? czy naród? czy uczelnie ? czy studia ?...;-(((
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!