Górnik Łęczna wygrał z KS GOSiRKi Piaseczno. W środę derby regionu

Dodano: 25 września 2016, 19:03
Autor: kk

Podopieczne Piotra Mazurkiewicz wciąż mają tyle samo punktów, co lider z Konina.

Piłkarki z Piaseczna dość niespodziewanie sprawiły nieco kłopotów zawodniczkom Górnika Łęczna. Do przerwy mecz przebiegał zgodnie z planem. Łęcznianki wygrywały 2:0 po bramkach Dżesiki Jaszek i Eweliny Kamczyk. Po przerwie jednak wiceliderki nieco spuściły z tonu, co gospodynie natychmiast wykorzystały i zdobyły bramkę kontaktową. Końcówka jednak należała do łęcznianek, które zdobyły trzy bramki i wygrały 5:1. Drugi z naszych przedstawicieli, AZS PSW Biała Podlaska, przegrał 1:3 z AZS PWSZ Wałbrzych.

A już w środę obie ekipy z województwa lubelskiego spotkają się w bezpośredniej konfrontacji. Początek spotkania o godz. 16 w Łęcznej.

AZS PSW Biała Podlaska – AZS PWSZ Wałbrzych 1:3 (0:0)

Bramki: Gąsieniec (69) – Bezdziecka (47), Mesjasz (63), Kowalczyk (86).

Biała Podlaska: Brzezina – Cieśla, Edel, Gąsieniec, Kuciewicz, Kusiak (70 Niedbała), Michałska, Mikołajczak, Puk (52 Milewska), Sosnowska, Wołos.

Wałbrzych: Antończyk – Aszkiełowicz, Bezdziecka, Dereń, Gradecka, Kowalczyk, Maciukiewicz (90 Iwańczuk), Mesjasz, Pluta (87 Jędras), Ratajczak, Rędzia.

Żółte kartki: Puk, Mikołajczak, Kusiak. Widzów: 200.

KS GOSiRKi Piaseczno – Górnik Łęczna 1:5 (0:2)

Bramki: Sobczak (75) – Jaszek (4), Kamczyk (39), Zawistowska (83), Marszewska (87), Zdunek (90).

Piaseczno: Kanclerz – Ciupińska (70 Rębiś), Dudek (62 Orzepowska), Dymińska, Kędzierska (67 Sobczak), Machnacka, Rapacka (46 Grzywna), Rosińska, Sosnowska, Tkaczyk, Zdonek.

Górnik: Ludwiczak – Dyguś, Górnicka, Grzywińska, Hajduk, Jaszek (46 Marszewska), Jędrzejewicz (46 Zawistowska), Kamczyk (85 Noras), Kwietniewska, Szbyrowska, Zdunek.

Żółta kartka: Jędrzejewicz. Widzów: 100.

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0