ZAPASY

Reprezentantki Cementu Gryfa Chełm wywalczyły medale podczas młodzieżowych mistrzostw Polski

Zawody rozegrano w Brzeźnicy koło Raciborza. Na macie rywalizowały zawodniczki do 23 lat.

Urszula Piotrowska z Cementu-Gryfa Chełm pojedzie na mistrzostwa świata w Bułgarii

Zawody odbędą się w Sofii. Rozpoczną się 29 lipca i potrwają do 4 sierpnia. Chełmianka bronić będzie barw Polski w kategorii do 61 kg

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm wystąpiła w mistrzostwach Europy U 15

Po raz trzeci Międzynarodowa Federacja Zapaśnicza UWW zorganizowała Mistrzostwa Europy w zapasach U 15. Tegoroczne zmagania najlepszych młodych zapaśników i zapaśniczek z terenu Europy rozegrane zostały w Polsce, a gospodarzem tej prestiżowej imprezy był Kraków. Uczestniczyła w nich zapaśniczka z Chełma. Nikola Skórska zajęła 16 miejsce.

Cement Gryf-Chełm wrócił z Mistrzostw Polski Juniorów z czterema medalami

Reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm wywalczyli w Staszowie cztery medale mistrzostw Polski. Dziewczyny z Chełma drugie w rywalizacji zespołowej, a woj. lubelskie najlepsze w kraju

Cement-Gryf Chełm najlepszy na MP w Bydgoszczy

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski w Bydgoszczy. A trzeba dodać, że z powodu kontuzji koleżankom nie mogła pomóc liderka zespołu Katarzyna Krawczyk

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyły trzy medale

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm na podium Pucharu Polski w Komornikach, koło Poznania

Piotr Lewandowski zdobył brązowy medal w Pucharze Polski

Zawodnik Cementu Gryfa Chełm Piotr Lewandowski zdobył brązowy medal w Pucharze Polski. Zawody rozegrane zostały w Warszawie

Cement Gryf Chełm zdominował Mistrzostw Województwa w zapasach

Cement-Gryf Chełm nie miał sobie równych w rywalizacji w regionie podczas Mistrzostw Województwa, które rozegrane zostały w Potoczku koło Janowa Lubelskiego

Złoto Szymona Szymonowicza w Pucharze Polski w zapasach

Chełmianin Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm wywalczył złoty medal w Pucharze Polski seniorów rozegranym w Raciborzu

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wystąpią w reprezentacji Polski

To Patrycja Dudek, Katarzyna Kamińska, Anna Urbanowicz i Anna Król.

W Rudzie-Hucie odbył się IX Powiatowy Turniej w zapasach

Na pierwszym stopniu podium rywalizację zakończyli gospodarze – Szkoła Podstawowa Ruda-Huta. Podopieczni trenera Mirosława Czwalińskiego wyprzedzili zawodników z Chełma (trener Zdzisław Biały) oraz drużynę ze Strupina Dużego (trener Marcin Sadowski).

Zawodniczki i zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm zdobyli w 2018 roku 119 medali

W dorobku przedstawicieli chełmskiego klubu znalazły się 52 krążki w rywalizacji w różnych kategoriach wiekowych podczas mistrzostw Polski, 9 w turniejach międzynarodowych i 58 w turniejach ogólnopolskich.

Sportowiec Roku - nominowani: Katarzyna Krawczyk.Trzecia w Europie, piąta na świecie

Kończący się rok był dla zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm bardzo udany. Katarzyna Krawczyk wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy. Piąte miejsce na świecie podczas mistrzostw świata w Budapeszcie to inny bardzo wartościowy wynik

Dzisiaj w Lublinie Andrzej Supron będzie promował zapasy

Andrzeja Suprona nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Były, znakomity zapaśnik w poniedziałek odwiedzi Lublin, żeby porozmawiać o tej dyscyplinie sportu w ramach akcji „Zapasy w każdej szkole”. Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji przy ul. Projektowej 4 w Lublinie.

Katarzyna Jargieła tuż za podium na zawodach w Berlinie

Zawodniczka Cementu Gryfa Chełm zakończyła występ w Międzynarodowym Turnieju Berliner Women and Girl’s Wrestling 2018 na czwartym miejscu

W Chełmie rozegrane zostały młodzieżowe mistrzostwa Polski. Mamy dwie mistrzynie

Na najwyższym podium stanęły Katarzyna Kamińska i Maria Świeczak

Katarzyna Krawczyk bez medalu mistrzostw świata w zapasach

W rozgrywanych w Budapeszcie mistrzostwach świata Katarzyna Krawczyk była bardzo blisko wywalczenia brązowego medalu. Zawodniczka Cementu Gryfa Chełm przegrała 1:2 miejsce na najniższym stopniu podium z Chinką Qianyu Pang

XXVII Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej. Uczcili jubileusz jak należy

W Kraśniku odbył się XXVII Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej. Przy okazji tegorocznych zawodów gospodarze obchodzili jubileusz 40-lecia sportu zapaśniczego w Kraśniku i ziemi kraśnickiej

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Katarzyna Krawczyk brązową medalistką mistrzostw Europy

Zapasy. Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm brąz wywalczyła na zawodach w rosyjskim Kaspijsku

W Kraśniku rozegrano XXV Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej

Około 250 zawodników z sześciu państw rywalizowało w Międzynarodowym Pucharze Polski Kadetów i Juniorów.

W weekend zostanie rozegrany XXV Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej

Jak co roku późną jesienią do Kraśnika zjeżdżają najzdolniejsi zawodnicy z całej Europy. W tym roku będzie ich blisko 300.

Mieczysław Czwaliński znowu w zarządzie Polskiego Związku Zapaśniczego

Mieczysław Czwaliński, urzędujący wiceprezes MKS Cement – Gryf Chełm po raz drugi z rzędu został wybrany w skład zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego

Katarzyna Krawczyk została wojskową wicemistrzynią świata

Katarzyna Krawczyk po niezłym występie na igrzyskach olimpijskich, gdzie co prawda nie zdołała awansować do strefy medalowej, ale pokazała się z dobrej strony w starciach z wyżej notowanymi przeciwniczkami, osiągnęła kolejny sukces. Tym razem została wojskową wicemistrzynią świata.

Rio 2016: Brązowy medal Michalik. Porażka Katarzyny Krawczyk z Chełma

Na ćwierćfinale zakończyła się olimpijska przygoda Katarzyny Krawczyk. Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm walczyła dzielnie, ale nie sprostała utytułowanej Szwedce Sofii Mattsson.