Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 18 września 2014, 19:00

Piłka nożna

* T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok, w poniedziałek o godz. 18 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota (oba mecze o godz. 16): Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski * Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik. Niedziela (oba mecze o godz. 16): Hetman Żółkiewka - Avia Świdnik * Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska.

* IV liga, sobota: Omega Stary Zamość - Włodawianka Włodawa (11) * Opolanin Opole Lubelskie - Grom Kąkolewnica (15). Niedziela: Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj (15) * Kryształ Werbkowice - Orion Niedrzwica Duża (15) * Ruch Ryki - Górnik II Łęczna (15) * Lewart Lubartów - Orlęta Łuków (16) * Victoria Żmudź - AMSPN Hetman Zamość (16) * Janowianka Janów Lubelski - Czarni Dęblin (16).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15): LZS Dobryń - Dwernicki Stoczek Łukowski * Orkan Wojcieszków - Unia Krzywda * Lutnia Piszczac - Janowia Janów Podlaski * Unia Żabików - Huragan Międzyrzec Podlaski * Orzeł Czemierniki - ŁKS Łazy * Dąb Dębowa Kłoda - Niwa Łomazy * Granica Terespol - Sokół Adamów

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): GKS Pławanice/Kamień - Start Krasnystaw (13) * Granica Dorohusk - Ogniwo Wierzbica (13, zmiana gospodarza) * Tatran Kraśniczyn - Ruch Izbica (13)* Sawena Sawin - Frassati Fajsławice (13, w Chełmie na boisku przy ul. Granicznej) * Unia Białopole - Unia Rejowiec (14) * Brat Siennica Nadolna - Sparta Rejowiec Fabryczny (16) * Hutnik Ruda-Huta - Kłos Chełm (16.30, na boisku w Okrzowie).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski - Iskra Krzemień (16). Niedziela: Sokół Konopnica - Wisła Annopol (11 w Radawcu) * Perła Borzechów - KS Dąbrowica (14) * POM Iskra Piotrowice - Granit Bychawa (15) * Tęcza Bełżyce - Unia Wilkołaz (16) * Stal Poniatowa - LKS Wierzchowiska (16) * Błękit Cyców - Wisła II Puławy (16) * Polesie Kock - Hetman Gołąb (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Korona Łaszczów - Sokół Zwierzyniec (15) * Ostoja Skierbieszów - Włókniarz Frampol (16). Niedziela: Pogoń 96 Łaszczówka - Grom Różaniec (13) * Sparta Łabunie - Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Dan-Mar Huczwa Tyszowce - Sparta Wożuczyn (16) * Igros Krasnobród - Roztocze Szczebrzeszyn (16) * Unia Hrubieszów - Orion Dereźnia (16) * Gryf Gmina Zamość - Olimpia Miączyn (16).

* Ekstraliga kobiet: AZS PSW Biała Podlaska - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski, w niedzielę o godz. 11 na stadionie MKS Podlasie przy ul. Piłsudskiego 38 w Białej Podlaskiej.

* Centralna Liga Juniorów: Motor Lublin - GKS Bełchatów, w niedzielę o godz. 16 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin, w sobotę o godz. 16 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin - AZS AWF Warszawa, w sobotę o godz. 13 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Kolarstwo

* XVI etap Merida Mazovia MTB Marathon, w niedzielę od godz. 10.30. Start i meta będą usytuowane na terenach zielonych pomiędzy Bulwarami Nadwiślańskimi, a Wisłą (naprzeciw ul. Krakowskiej, na południe od Portu Jachtowego) w Kazimierzu Dolnym. Program zawodów: start dystansu Hobby (10.30) * start dystansów Fit, Mega, Giga (11.30) * dekoracja zwycięzców (12-16) * atrakcje na terenie miasteczka sportowego (10-15) * zapisy w biurze zawodów do wyścigu MiniMini + dla najmłodszych (11.30) * start wyścigu MiniMini + (12.15) * nauka jazdy na rowerkach biegowych Puky Race (12.30-14) * plac zabaw pod namiotem (9-15).

Lekkoatletyka

* Pierwsza Dycha do Maratonu, w niedzielę od godz. 11 na terenach rekreacyjnych nad Zalewem Zemborzyckim. Start i meta będą usytuowane w okolicach ośrodka Słoneczny Wrotków przy al. K. Bryńskiego w Lublinie.

Rugby

* I liga: Budowlani Lublin - Skra Warszawa, w sobotę o godz. 14 na stadionie przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Siatkówka

* X Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii, w piątek od godz. 18.30 i sobotę od godz. 10 w hali SP 7 przy Al. Armii Krajowej 3 w Świdniku.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi - 2014” o puchar prezydenta miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10.30 (potwierdzenie obecności do godz. 10.15) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Przy okazji zostanie również rozegrany turniej młodych talentów do lat 13.

Snooker

* Polska Liga Snookera Top 16, w sobotę o niedzielę od godz. 10 w lobby Galerii Olimp w najnowszej części centrum handlowego (Multikino) w lobby na poziomie pierwszego piętra oraz Klubie Masters przy Al. Spółdzielczości Pracy 32-36b w Lublinie. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Tenis stołowy

* I liga mężczyzn: UKTS Alfa Radzyń Podlaski - KS PEGAZ Łańcut, w sobotę o godz. 18 w hali ZSP przy ul. Sikorskiego w Radzyniu Podlaskim.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, w sobotę od godz. 9 w sali Publicznego Gimnazjum w Stróży.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny skrzatek i skrzatów, w sobotę od godz. 11 w sala Publicznego Gimnazjum w Stróży.

* I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów, w niedzielę od godz. 9 w sali Publicznego Gimnazjum w Stróży.

Żużel

* Mecz towarzyski: Polska - Ukraina, w sobotę o godz. 16 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!