Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

24 maja 2017 r.
9:11

Motor gra dzisiaj z Lublinianką w finale Pucharu Polski

42 8 A A
(fot. WOJCIECH NIEŚPIAŁOWSKI)

Piłkarze i kibice Motoru muszą na chwilę zapomnieć o meczach ligowych. W środę czeka ich finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu LZPN z Lublinianką. Początek zawodów zaplanowano na godz. 18. Kasy biletowe mają być czynne od 10

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poprzednim sezonie Lublinianka potrafiła napsuć rywalowi sporo krwi. Dwa z trzech derbowych pojedynków kończyły się skromnymi zwycięstwami Motoru. W lidze było 1:0 po golu z rzutu karnego Artura Gieragi. W finale Pucharu Polski żółto-biało-niebiescy wygrali po dogrywce. Dopiero za trzecim podejściem Motor wygrał zdecydowanie – 3:0.

– To będzie dla nas prestiżowe spotkanie. Wiadomo, kto jest faworytem, ale nie mamy zamiaru ułatwiać przeciwnikowi zadania. Nie położymy się i na pewno powalczymy o dobry wynik – zapewnia Grzegorz Białek, opiekun klubu z Wieniawy. Szkoleniowiec przyznaje jednak, że ma twardy orzech do zgryzienia. W sobotę jego zespół czeka ligowe spotkanie z Chełmianką. A Erwin Sobiech i spółka ciągle nie mogą być pewni utrzymania w IV lidze. – Dobrze, że można dokonać siedmiu zmian, bo na pewno musimy myśleć także o lidze. W tym momencie zapewnienie sobie ligowego bytu jest jednak dla nas ważniejsze – dodaje trener Białek.

W jego drużynie nie ma żadnych kontuzji. Zresztą na takie spotkanie każdy z zawodników pali się do gry. Ciekawy wieczór czeka zwłaszcza Jakuba Bednarę, który do Lublinianki jest wypożyczony właśnie z Motoru. – Nie wiem nic o zapisie nie pozwalającym mu zagrać. Będzie do mojej dyspozycji – zapewnia trener Białek.

Marcin Sasal nie musi kombinować ze składem, bo w najbliższy weekend jego podopiecznych czeka pauza w III lidze. Dzięki temu na murawie powinni się pojawić wszyscy najlepsi gracze. – Puchar mieliśmy zdobyć na pocieszenie, bo nikt nie myślał, że będziemy jeszcze w stanie powalczyć w lidze. Sytuacja wygląda teraz nieco inaczej, niż na początku rundy wiosennej. Puchar nadal jest jednak dla nas bardzo ważny i chcemy wygrać – zapewnia Artur Gieraga, kapitan i najlepszy snajper Motoru, który w tym sezonie zdobył już 12 goli. W poprzednich rozgrywkach miał też patent na sąsiada zza miedzy, bo w trakcie trzech meczów derbowych zdobył trzy bramki.

– Nie ma mowy o rezerwowych, drugim garniturze, tak do tego nie podchodzimy. W weekend mamy wolny termin, dlatego, jeżeli zdrowie nie stanie na przeszkodzie, to wszyscy powinni zagrać – wyjaśnia Piotr Zasada, drugi trener żółto-biało-niebieskich.

W ramach wojewódzkiego Pucharu Polski na lepszy z lubelskich klubów czeka już Chełmianka. Półfinałowe spotkanie ma zostać rozegrane 7 czerwca o godz. 17.30.

ZBIÓRKA NA RZECZ LUBELSKIEGO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

Podczas środowego meczu finałowego z Lublinianką będzie prowadzona zbiórka żywności oraz innych produktów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Przed meczem, jak i również w jego trakcie przy poszczególnych wejściach na sektory (F, H, I) ustawieni będą wolontariusze ze schroniska, którzy zbierać będą do koszy przyniesione przez kibiców produkty: karma sucha dla psów i kotów, karma sucha Junior dla psów i kotów, karma mokra (kot, pies), karma mokra Junior (kot, pies), ryż, makaron, kasza, warzywa (marchew, buraki), mleko, koce, ręczniki.

Quiz: Czy znasz lubelskich sportowców?

Czy znasz lubelskich sportowców?

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 19:45
a ja wolę Lubliniankę od Motoru
Avatar
lubelski chełmianin / 24 maja 2017 o 15:11
undefined napisał:
na wschodzie tylko wielki hetman!
  kibice hetmana to banda po***a
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 13:57
Na wschodzie tylko WIELKI HETMAN! Jajusie zjedz snickersa...
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 13:16
Na wschodzie tylko WIELKI HETMAN!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 13:03
3:0 dla Motoru!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 10:34
W Lublinie tylko Gurnik
Avatar
8 / 24 maja 2017 o 09:54
Na wschodzie jest Tylko Motor! do boju!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:34
parafiaszarowola.pl Maniek da zwycięstwo Spartakusowi.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 19:45
a ja wolę Lubliniankę od Motoru
Avatar
lubelski chełmianin / 24 maja 2017 o 15:11
undefined napisał:
na wschodzie tylko wielki hetman!
  kibice hetmana to banda po***a
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 13:57
Na wschodzie tylko WIELKI HETMAN! Jajusie zjedz snickersa...
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 13:16
Na wschodzie tylko WIELKI HETMAN!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 13:03
3:0 dla Motoru!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 10:34
W Lublinie tylko Gurnik
Avatar
8 / 24 maja 2017 o 09:54
Na wschodzie jest Tylko Motor! do boju!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:34
parafiaszarowola.pl Maniek da zwycięstwo Spartakusowi.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 5

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.