III liga gr. IV

Motor zremisował z Legionovią Legionowo 1:1

Dodano: 10 lutego 2018, 14:47

(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejny mecz kontrolny z wyżej notowanym rywalem. W sobotę lublinianie zmierzyli się w Warszawie z drugoligową Legionovią Legionowo. I tym razem zawody zakończyły się remisem 1:1.

Przed tygodniem podopieczni trenera Marcina Sasala wysoko przegrali z innym drugoligowcem – Siarką Tarnobrzeg 2:5. Mimo kolejnego tygodnia ciężkich treningów żółto-biało-niebiescy spisali się lepiej i już po pierwszej połowie powinni mieć w zapasie przynajmniej jednego gola. W 11 minucie rzut karny wywalczył Dmytro Kozban, a piłkę na 11 metrze ustawił Dawid Dzięgielewski. Niestety, skrzydłowy gości nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

W przerwie trener Sasal wymienił całą jedenastkę, a na boisku pojawili się chociażby: nowy nabytek klubu z Lublina – bramkarz Andrzej Sobieszczyk, czy wracający do zdrowia po kontuzji Michał Budzyński. W 57 minucie wynik otworzył za to Konrad Nowak. Niestety, radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bo już w 65 minucie znowu był remis po celnym strzale Gracjana Kuśmierka.

W następnym tygodniu Motor rozegra dwa kolejne spotkania. Najpierw w środę z czwartoligowym Hetmanem Zamość, a w weekend z Górnikiem Łęczna. Lublinianie w obu przypadkach wystąpią jednak na boisku rywali.

Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (0:0)

Bramki: Kuśmierek (65) – Nowak (57).

Motor, I połowa: Socha – Michota, Kasolik, Kursa, Szkatuła, Zgarda, Burkhardt, Kaczmarek, Dzięgielewski, Majkowski, Kozban. II połowa: Sobieszczyk – Tadrowski, Budzyński, Gieraga, Słotwiński, Kamiński, Korczakowski, Oziemczuk, Tymosiak, Tkaczuk, Nowak.

Gość (11 lutego 2018 o 11:54) 0
Wszystkie mecze kontrolne są "sparingami"...jedyna nadzieją w lubelskim żużlu.
Gość (11 lutego 2018 o 09:20) 0
Przed tygodniem to był tylko sparing,teraz dobry wynik z wyżej notowanym rywalem.Cały Spartakus.
Gość (10 lutego 2018 o 15:08) 0