Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Weekend na drogach. Doszło do kilku wypadków

Rozbity motocykl i kilka aut. Ranni kierowcy i podróżujący z nimi pasażerowie. W miniony weekend na drogach regionu doszło do kilku groźnych wypadków. Na szczęście, nikt nie zginął.
Skręcając swoim volkswagenem polo w lewo 21-letnia mieszkanka gminy Bełżec nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi. Kierujący jednośladem 22-latek spod Bełżca został odwieziony do szpitala ze złamaną ręką. Zarówno on, jak i sprawczyni wypadku byli trzeźwi. Prawdopodobnie podczas jazdy 20-letni kierowca z gminy Werbkowice złapał \"gumę”, dlatego na łuku drogi wjechał oplem astra do rowu i dachował. Do szpitala odwieziono dwójkę pasażerów, którzy bez zapiętych pasów siedzieli na tylnym siedzeniu. 19-latek trafił tam z ogólnymi potłuczeniami, jego młodsza o dwa lata koleżanka z urazami kręgosłupa i szczęki. Wszyscy byli trzeźwi. Podróżujący volvo 51-latek z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie wylądował w rowie. Samochód zatrzymał się na drzewie. Kierowca trafił do szpitala ze złamanym kręgosłupem. Czuć było od niego alkohol, ale w związku z tym, że mężczyzna odmówił dmuchania w alkomat pobrano od niego krew do badań.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama