Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kumulacja Lotto na 30 mln zł. Rok rekordowych wygranych

Do końca roku jeszcze dwa miesiące, ale już można mówić, że 2012 przejdzie do historii Lotto.
Kumulacja Lotto na 30 mln zł. Rok rekordowych wygranych
Do końca roku jeszcze dwa miesiące, ale już można mówić, że 2012 przejdzie do historii Lotto (Archiw
Trzy najwyższe trafienia rankingu Lottomilionerów padły w tym roku. Było to kolejno w Gdyni (luty, 33,7 mln zł), Bolesławcu (wrzesień, 30,9 mln zł) i w Bolimowie (wrzesień, 29,4 mln zł). Do tego w czwartkowym losowaniu Lotto zagramy nawet o 30 mln zł. W czwartek odbędzie się już siódme w tym roku losowanie, kiedy pula za trafienie \"szóstki” przekroczy 20 mln zł. Takiego nagromadzenia wysokich kumulacji w roku kalendarzowym jeszcze nigdy nie było. Tegoroczne wysokie kumulacje zaczęły się w lutym. Padł wtedy aktualny rekord jednostkowej wygranej (Gdynia). Poprzeczka została wyśrubowana do poziomu 33,7 mln zł. W marcu trzech Graczy (Radlin, Sopot, Kartuzy) podzieliło się 39,4 mln zł. Później już nikt się nie dzielił wygraną. Pojedyncze \"szóstki” padały kolejno w Warszawie (21,5 mln zł), Krakowie (23,4 mln zł), a ostatnio we wrześniu w Bolesławcu (30,9 mln zł) i w Bolimowie (29,4 mln zł). To tylko najwyższe wygrane z listy Lottomilionerów, która w tym roku powiększyła się już o 33 kolejne pozycje.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama