Ruch pieszy na przejściu możliwy jest dzięki porozumieniu Komendanta Głównego Straży Granicznej z Szefem Służby Granicznej Ukrainy. Dotychczas granicę z Ukrainą można było przekraczać pieszo jedynie przez przejście graniczne w Medyce. Terminal Dołhobyczów - Uhrynów jest pierwszym takim przejściem na Lubelszczyźnie. Przedsięwzięcie ma charakter pilotażowy. Przejście ma działać przez 6 miesięcy.
Przejście piesze i rowerowe w Dołhobyczowie przekroczyło 1300 osób
Przejście Dołhobyczów - Uhrynów cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród podróżnych. W ciągu pierwszych dwóch tygodni, granice przekroczyło pieszo lub rowerem blisko 1300 osób
- opr. dudi
- 14.07.2015 13:00

Data dodania:
14.07.2015 13:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze