Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spadli z wysięgnika podczas prac przy słupie energetycznym

Dwóch pracowników firmy energetycznej spadło z wysięgnika z wysokości 10 metrów w miejscowości Czysta Dębina w powiecie krasnostawskim
Spadli z wysięgnika podczas prac przy słupie energetycznym

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem. 44- i 56-latek z Chełma wykonywali prace konserwacyjne przy słupie trakcji elektrycznej.

W pewnym momencie wysięgnik się złamał. Mężczyźni spadli razem z koszem, na którym stali. Trafili do szpitala. Bardziej ucierpiał młodszy z mężczyzn, który doznał poważnych obrażeń ciała.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama