Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zieją ogniem, żonglują, chodzą po ścianie. Rozpoczął się Carnaval Sztukmistrzów

Zapierające dech akrobacje na wysokości, zianie ogniem, żonglerskie sztuczki, chodzenie po ścianie, popisy iluzjonistów, wiele humoru i nietuzinkowe koncerty. Wszystko to czeka widzów tegorocznego Carnavalu Sztukmistrzów, który rozpoczął się dzisiaj i potrwa do niedzieli włącznie.
Zieją ogniem, żonglują, chodzą po ścianie. Rozpoczął się Carnaval Sztukmistrzów

– Jest to jedno z tych wydarzeń, którymi chwalimy się i promujemy miasto – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Ratusz promował festiwal m.in. na billboardach w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu i Krakowie. Wśród zaproszonych artystów są m.in. Francuzi, którzy w piątek i sobotę mają wystąpić na pl. Zamkowym na konstrukcji sięgającej 30 metrów. Ich występ zapowiadany jest jako największa atrakcja tegorocznego festiwalu.

W programie jest wiele innych spektakli, które szkoda przegapić, jak choćby melodramat rozgrywany na ścianie, bezdomnego klauna budującego dom na ulicy, czy też koncert zespołu, który wyspecjalizował się w kilkunastosekundowych przeróbkach znanych przebojów.

Większość występów można oglądać za darmo, płatnych jest tylko kilka, a bilety kosztują 15 zł.

Program Carnavalu Sztukmistrzów 2017

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama