Reklama
Arsene Wenger odchodzi z Arsenalu (wideo)
Arsene Wenger z końcem obecnego sezonu odejdzie z Arsenalu - poinformowała o tym oficjalna strona internetowa Kanonierów, która opublikowała oświadczenie Francuza. 68-letni manager w londyńskim klubie pracował przez 22 sezony. Z "Kanonierami" trzykrotnie zdobył mistrzostwo Anglii. Nazwisko jego następcy nie jest jeszcze znane.
- x-news/press focus
- 20.04.2018 13:32

Autor: x-news/press focus
Data dodania:
20.04.2018 13:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze