Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

NightSkating Lublin. Rolkarze po raz kolejny przejadą przez miasto

Mają wystartować o godz. 20 z pl. Litewskiego w Lublinie. Przebrani w zawodowe stroje - np. lekarza, policjanta czy strażaka. "Stwórzmy korowód profesjonalistów" – zachęcają organizatorzy dzisiejszej, kolejnej już edycji NightSkating Lublin.
NightSkating Lublin. Rolkarze po raz kolejny przejadą przez miasto
Przejazd rolkarzy w kwietniu 2019 r.

Autor: Krzysztof Mazur/Archiwum

Trasa, którą przejadą uczestnicy sobotniej imprezy będzie liczyć 28 km.

NightSkating to cykliczne imprezy organizowane w miastach w Polsce i na świecie. "Rolkarze mają niepowtarzalną możliwość jazdy ulicami miasta" – czytamy w zapowiedzi dzisiejszej 3. edycji tej imprezy w 2019 r. w Lublinie. "Wszystko odbywa się pod eskortą policji i służb zabezpieczających".

W przejeździe może wziąć udział każdy kto ma rolki lub wrotki i potrafi na nich sprawnie jeździć i hamować. Dodatkowo osoby poniżej 16 roku życia bezwzględnie muszą jechać w kasku. Natomiast dzieci do 12 lat mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod nadzorem opiekuna i na i na jego wyłączną odpowiedzialność.

Przewidywany czas trwania przejazdu to 2,5 godziny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama