Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pasażer wybił szybę w autobusie MPK Lublin

Policjanci z VI komisariatu w Lublinie poszukują sprawcy wybicia szyby w autobusie MPK.
Pasażer wybił szybę w autobusie MPK Lublin

Do zdarzenia doszło w autobusie komunikacji miejskiej linii 47. Mężczyzna ubrany w czarną kurtkę z kapturem nagle uderzył w szybę, w wyniku czego doszło do jej uszkodzenia.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. (81) 535 47 80 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama