Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Skoki narciarskie. Dziś pierwszy konkurs mistrzostw świata w lotach

Markus Eisenbichler wygrał kwalifikacje do indywidualnego konkursu mistrzostw świata w lotach narciarskich w słoweńskiej Planicy. Polacy spisali się w obiecująco dlatego polscy kibice mają prawo liczyć, że któryś z naszych skoczków w weekend zdobędzie medal w Planicy
Skoki narciarskie. Dziś pierwszy konkurs mistrzostw świata w lotach

Autor: x-news/press focus

Niemiec wyprzedził Austriaka Michaela Hayboecka i trzeciego Norwega Halvora Graneruda. Dobrze spisali się reprezentanci Polski. Biało-czerwoni w komplecie awansowali do zawodów. Najlepszy z nich - Kamil Stoch - był szósty. Piotr Żyła zajął dziewiąte miejsce, Dawid Kubacki był 12. a na 13. pozycji zakończył zmagania Andrzej Stękała.

Indywidualny konkurs mistrzostw świata w lotach będzie składał się z czterech serii. Pierwsze dwie odbędą się w piątek, kolejne dwie w sobotę. Początek piątkowych zmagań o godzinie o 16. Bezpośrednią transmisję z zawodów będzie można obejrzeć w TVP 1, TVP Sport, a także w Eurosporcie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama