Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Radosnych Świąt Bożego Narodzenia naszym drogim Czytelnikom życzy Redakcja Dziennika Wschodniego
Reklama

Premiera spektaklu "Bobo BU" w Centrum Kultury

Pracownia Sztuczka działająca w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na premierę online spektaklu "Bobo BU, czyli o prokreacji poprzez sztukę". Wydarzenie będzie dostępne 28 lutego o godz. 12 na Facebooku.
Premiera spektaklu "Bobo BU" w Centrum Kultury

Autor: materiały promocyjne

Pracownia Sztuczka wzięła na warsztat temat stanowiący nie lada wyzwanie dla każdego z rodzicieli – prokreację. - Niewielu rodziców podejmuje ten temat z własnej inicjatywy. Zazwyczaj to dzieci zadają pewnego dnia pytanie: "Mamo, skąd się wziąłem?". Twórcy spektaklu spróbują pokazać, jak dozować tę wiedzę w zależności od wieku dziecka i w jaki sposób ją przekazywać. Przedstawienie nie ma na celu wyręczać rodziców, lecz może stanowić merytoryczne wsparcie - przekonują organizatorzy.

Spektakl był konsultowany merytorycznie ze specjalistami ds. edukacji seksualnej, pedagogami i psychologami dziecięcymi. Jest skierowany dla dzieci od lat 6 i rodziców.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama