Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Chełm: Maszt z flagą na wysepce ruchliwego ronda

Biało - czerwona flaga powiewa na maszcie nad rondem Marii i Lecha Kaczyńskich. To inicjatywa Urzędu Miasta.
Chełm: Maszt z flagą na wysepce ruchliwego ronda

Autor: kask

Montaż rozpoczęto na koniec kwietnia, tak aby zdążyć przed majowymi obchodami. Lokalizację wybrano nieprzypadkowo - ruchliwemu skrzyżowaniu całkiem niedawno radni miejscy nadali imię prezydenckiej pary Marii i Lecha Kaczyńskich. - To miejska inicjatywa - zapewniają urzędnicy - a nie realizacja ministerialnego projektu "Pod biało-czerwoną".

Internauci już komentują. - Jeżeli liczba postawionych masztów świadczy o naszym wielkim sukcesie, to również mi się podoba. Przy czym jest jedno "ale..." Czemu ma służyć inicjatywa premiera polegająca na stawianiu masztów ze środków budżetu w dobie covidowego kryzysu związanego z lockdown'em zarządzonym przez KPRM? Osobiście wolałbym, żeby pieniądze wydane na maszty i inne propagandowe wydatki, trafiły do tych którzy codziennie tracą na nie zawsze trafionych decyzjach tego rządu- pisze pan Jarosław. 

Grzegorz komentuje - Mi się podoba! Podobno jest szansa, że będzie jeszcze na rondzie przy Kamenie.- Tylko kamerze przeszkada - dodaje Adam.

- Bo maszt z jakiegoś rządowego programu to niezbędna inwestycja dla mieszkańców. Żeby to jeszcze było jak w Lublinie na wjeździe - na środku ronda np. na Krzyżówkach Lubelskich lub Jana Pawła II. Tutaj oczywiście na Rondzie K. i tak postawiona gdzieś na "brzegu"- pisz Kamil

 

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama