Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie. Wybuch gazu w bloku

W Janowie Podlaskim doszło do wybuchu gazu. Dwie osoby są w szpitalu.
Lubelskie. Wybuch gazu w bloku

Wszystko wydarzyło się wczesnym popołudniem przy ul. Bialskiej w Białej Podlaskiej. W mieszkaniu na parterze wybuchł gaz.

Na miejsce została wezwana policja, straż pożarna i pogotowie.

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala, a osoby z sąsiednich mieszkań zostali ewakuowani.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama