Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Uczelnia otworzyła własną pasiekę [zdjęcia]

Spacer ścieżką roślin miododajnych, podglądanie życia pszczelej rodziny i wykłady o roli miodu oraz o tym, co się stanie gdy zabraknie kwiatów – to tylko część atrakcji towarzyszących obchodom Święta Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS.
Lublin: Uczelnia otworzyła własną pasiekę [zdjęcia]

Autor: Piotr Michalski

Podczas wydarzenia odbyło się uroczyste otwarcie pasieki UMCS.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama