Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wilki w parku czyli czerwcowe Dni Białej Podlaskiej

Kalendarz miejskich imprez powraca na dawne tory i już na początku czerwca odbędą się Dni Białej Podlaskiej. Ze sceny usłyszymy m.in. przeboje Wilków.
Wilki w parku czyli czerwcowe Dni Białej Podlaskiej
Zespół Wilki

Autor: mat. prasowe

Imprezowo zapowiada się weekend 4 i 5 czerwca. W sobotę w parku Radziwiłłowskim atrakcje znajdą młodsi i starsi. W programie Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piastuś”, prezentacje taneczne i Holi, czyli święto kolorów. Nie zabraknie też wydarzenia, które w poprzednich edycjach cieszyło się dużym zainteresowaniem bialczan, a chodzi o Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw.

Niedziela będzie zdecydowanie koncertowa. Na scenie w parku od godz. 17 będzie można usłyszeć przeboje w wykonaniu bialskiego studia wokalnego Brevis. Później wystąpi zespół Takatu, a po nim Baranovski. To autor wielu hitów, a najpopularniejsze z nich to "Czułe miejsce" czy "Lubię być z nią". A na koniec legenda polskiego rocka, czyli Wilki.

Tego dnia, w parku rozstawi się też wesołe miasteczko, a pracownicy miejskich instytucji zapowiadają również teatr baniek, malowanie twarzy oraz inne zajęcia plastyczne.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama