Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Motocykliści rozpoczęli sezon 2024

Już oficjalnie! Dzisiaj lubelscy motocykliści otworzyli sezon 2024.
Motocykliści rozpoczęli sezon 2024

Autor: Piotr Michalski

Podczas spotkania miłośników dwóch kółek, które odbyło się na parkingu przed Areną Lublin o zachowaniu zasad bezpieczeństwie na drodze i obowiązujących przepisach przypomniała im młodsza aspirant Sylwia Kurdziel z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Lublin.

Tylko w 2023 rok motocykliści uczestniczyli w 101 wypadkach drogowych, w wyniku których 19 motocyklistów poniosło śmierć, a 85 doznało obrażeń.

Sami motocykliści byli sprawcami 51 wypadków.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Reklama