Reklama
One zdobyły mistrzostwo Polski dla Lublina. Lotto AZS UMCS drugi raz najlepszy
Koszykarki z Lublina znowu najlepsze w Polsce! Lotto AZS UMCS drugi raz w historii klubu zdobył złoty medal Orlen Basket Ligi Kobiet. W finale drużyna Karola Kowalewskiego pokonała Enea AZS Politechnikę Poznań 3:1. Kto miał największy udział w zdobyciu tytułu? Przedstawiamy wszystkie zawodniczki, które wystąpiły w tym sezonie, w barwach lubelskiej drużyny.
-
Łukasz Gładysiewicz
- 24.04.2026 17:17

Autor: AZS UMCS LUBLIN/Elbrus Studio
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze