Szpital przy al. Kraśnickiej wstrzymuje się od protestu. "Dostaliśmy zapewnienie, że program naprawczy jest cały czas weryfikowany"
Rozmowy były bardzo merytoryczne. Dostaliśmy zapewnienie, że program naprawczy jest cały czas weryfikowany i już zrezygnowano z części pierwotnych założeń. W związku z tym decyzję o ewentualnym proteście na razie wstrzymujemy. Zobaczymy jak będą wyglądały te zapewnienia w praktyce – powiedział po piątkowym spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim Mariusz Gnat, przewodniczący związku zawodowego pielęgniarek i położnych działającego w szpitalu wojewódzkim przy al. Kraśnickiej w Lublinie. I dodał: – My jako przedstawiciele związków zawodowych też przedstawiliśmy kilka argumentów, jak się okazało nieznanych dotąd stronie marszałkowskiej.
02.02.2020 20:24