Kierowcy stoją w długich kolejkach w wydziałach komunikacji. Boją się kar
Kierowcy okupują wydziały komunikacji, aby jak najszybciej zarejestrować swoje nowe samochody. Stoją w długich kolejkach, bo boją się kar. Nie wiedzą, że nowe przepisy grudniowych zakupów nie dotyczą. A urzędnicy nie wyprowadzają ich z błędu.
09.01.2020 06:37