Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Najnowsze

AZS AWF Biała Podlaska – GKS Żukowo 31:22. Trzecia wygrana

AZS AWF Biała Podlaska – GKS Żukowo 31:22. Trzecia wygrana

AZS AWF Biała Podlaska pokonał na swoim terenie SPR GKS Autoinwest Żukowo 31:22. Była to trzecia z rzędu wygrana bialczan w sezonie. 04.10.2021 14:17
W przedwojennym budynku winiarni powstanie Fabryka Wódek Gatunkowych. Będzie też muzeum

W przedwojennym budynku winiarni powstanie Fabryka Wódek Gatunkowych. Będzie też muzeum

Właściciele pałacu w Cieleśnicy są już o krok od uruchomienia Fabryki Wódek Gatunkowych. A kolejne ma być Muzeum Gorzelnictwa. 04.10.2021 13:30
Celnicy z Dorohuska przyjmowali łapówki od przemytników. Niektórzy zarobili ogromne pieniądze

Celnicy z Dorohuska przyjmowali łapówki od przemytników. Niektórzy zarobili ogromne pieniądze

Chełmski sąd skazał 42 celników za przyjmowanie łapówek. Byli już mundurowi dostali wyroki w zawieszeniu. Latami, w zamian za pieniądze, mieli przymykać oko na przemyt alkoholu i papierosów. 04.10.2021 13:00
Błękitni Obsza – Tur Turobin 4:0. Pozostałe wyniki Keeza zamojskiej klasy okręgowej

Błękitni Obsza – Tur Turobin 4:0. Pozostałe wyniki Keeza zamojskiej klasy okręgowej

Bez niespodzianki w meczu Błękitnych Obsza z Turem Turobin. Drużyna dowodzona przez trenera Piotra Palucha pewnie pokonała na swoim boisku ostatni zespół w tabeli, a ozdobą meczu było trafienie Daniela Kaczmarczyka 04.10.2021 12:41
Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Wpadł za kierownicą samochodu

Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Wpadł za kierownicą samochodu

Dla 41-letniego mieszkańca gm. Turobin zbyt duża ilość alkoholu w organizmie nie stanowiła problemu. Mężczyzna był tak "beztroski" w swoim działaniu, że postanowił w takim stanie wsiąść za kierownicę auta. Na szczęście w porę zatrzymali go policjanci 04.10.2021 12:04
Ciężarówka spadła z nasypu. Zjazd z S17 na węźle w Kurowie zablokowany

Ciężarówka spadła z nasypu. Zjazd z S17 na węźle w Kurowie zablokowany

Kwadrans przed jedenastą na węźle drogowym Kurów-Zachód w pobliżu Sielc ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne i spadła z nasypu. Zjazd w kierunku Puław i Radomia jest zablokowany. 04.10.2021 12:00
Cztery dni z tańcem w Centrum Kultury

Cztery dni z tańcem w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na serię tanecznych spektakli i wydarzeń, które odbędą się w dniach 8-11 października. 04.10.2021 11:41
Omega Stary Zamość – Olimpia Miączyn 2:2. Gol z karnego "na osiemnastkę"

Omega Stary Zamość – Olimpia Miączyn 2:2. Gol z karnego "na osiemnastkę"

Omega Stary Zamość była na najlepszej drodze by zdobyć komplet punktów prowadząc z Olimpią Miączyn 2:0. Jednak goście w drugiej połowie zdołali wyrównać stan rywalizacji, a mecz na długo zapamięta zawodnik gości Bartłomiej Zieliński 04.10.2021 11:37
Werbował oszustów i okradał seniorów "na policjanta". Wpadł przez drobne wykroczenie

Werbował oszustów i okradał seniorów "na policjanta". Wpadł przez drobne wykroczenie

Zatrzymano 32-latka, który organizował oszustwa na „policjanta”. Werbował ludzi, którzy odbierali gotówkę od seniorów. Mężczyzna wpadł, bo jechał po buspasie. 04.10.2021 11:18
Nielba Wągrowiec – MKS Padwa Zamość 27:26. Liga nie wybacza błędów

Nielba Wągrowiec – MKS Padwa Zamość 27:26. Liga nie wybacza błędów

MKS Padwa przegrała na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 26:27. To druga z rzędu porażka zamościan. 04.10.2021 11:10
Koronawirus 4 października. 684 nowe zakażenia w Polsce. W Lubelskiem znowu dużo przypadków

Koronawirus 4 października. 684 nowe zakażenia w Polsce. W Lubelskiem znowu dużo przypadków

684 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 0 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 118 zakażeń - więcej odnotowano jedynie w woj. mazowieckim (149) 04.10.2021 10:35
GKS Górnik Łęczna – TME UKS SMS Łódź 0:5. Rozstrzelane przez uczennice

GKS Górnik Łęczna – TME UKS SMS Łódź 0:5. Rozstrzelane przez uczennice

Ponad siedem lat kibice Górnika nie oglądali tak wysokiej porażki swojej drużyny w Ekstralidze. Przez ten okres zespół z Łęcznej stał się ligową potęgą, sięgał po mistrzowskie tytuły i odnosił sukcesy w Lidze Mistrzyń. W sobotę przegrał u siebie z TME UKS SMS Łódź aż 0:5. 04.10.2021 10:29

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama