Kosili pas drogowy przez 20 lat. Okazało się, że w ten sposób wyręczali miejskie służby
Piotr Misiec przez 20 lat wykaszał pas drogowy wzdłuż swojej posesji. Wyszło na to, że w ten sposób tak on, jak i jego sąsiedzi mieszkający przy ul. Górniczej, wyręczali miejskie służby
17.05.2017 18:37