System w gminie działał. Po latach okazało się, że ktoś ukradł serwer i podmienił części
– Cały nasz system komputerowy pracował normalnie – zapewnia wójt gminy Stary Brus. Dopiero po dokładnym przeliczeniu sprzętu okazało się, że brakuje jednego z trzech serwerów, a z kiosku internetowego została tylko obudowa
14.05.2016 10:00