Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Skwer odżył po przebudowie

Mieszkańcy znowu chętniej zatrzymują się na skwerku przy ul. Pocztowej w Chełmie. Zanim został na nowo zagospodarowany odstraszały zarośnięte alejki, zdezelowane ławki i nie wykoszona trawa.
Chełm: Skwer odżył po przebudowie
Fot. Jacek Barczyński

Prace obejmowały rozbiórkę pozostałości chodników, wykonanie nowych alejek i zagospodarowanie zieleni. Odtworzone zostały trawniki. Projektant przewidział też nowe nasadzenia drzew i krzewów. Na skwerze pojawiły się też stylowe ławki, kosze na śmieci i donice na kwiaty. Na ten cel przeznaczono ok. 60 tys. zł.

Teraz w kolejce na podobny zabieg czeka skwerek położony po drugiej stronie ulicy. Tym bardziej, że stoi tam Pomnik Sybiraków, przy którym organizowane są uroczystości patriotyczne.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama