Coraz bliżej gazu z łupków w Syczynie
W Syczynie (pow. chełmski, gm. Wierzbica) zakończył się kolejny etap poszukiwań gazu łupkowego. PKN Orlen z sukcesem przeprowadził tam zabieg szczelinowania. Jak informuje płocki koncern, właśnie trwają przygotowania do testu sprawdzającego, ile gazu wydobywa się z odwiertu.
16.06.2013 19:48