\"Opłata deszczowa\". Włodawianie zapłacą za deszczówkę
Od siódmego sierpnia włodawianie będą wnosić tak zwaną \"opłatę deszczową”. Dotyczy to właścicieli dróg, chodników, placów i parkingów oraz niewielkiej liczby budynków mieszkalnych we Włodawie, z których deszczówka jest odprowadzana bezpośrednio do miejskiej kanalizacji burzowej.
29.06.2012 15:36