Oddział położniczy po remoncie. "Teraz kobiety będą mogły rodzić w godnych warunkach"
Pastelowe kolory ścian, nowe łóżka i szafki, toalety niemal w każdej sali, stała opieka psychologa i szkoła rodzenia – tak jest w wyremontowanym oddziale ginekologiczno-położniczym w puławskim szpitalu
12.04.2018 16:52