Pacjenci w szpitalach będą nosić opaski na rękach
Imię, nazwisko, PESEL, schorzenie i oddział szpitala to podstawowe informacje, jakie znajdą się na obrączkach identyfikacyjnych dla chorych. Od przyszłego roku zastąpią karty pacjentów. Chorzy będą nosić je na ręce.
11.05.2011 18:36