Jesteś tu: Strona główna Sport Artykuł

Gołota - Saleta. Walka już 23.02 w Ergo Arenie

Dodano: 5 stycznia 2013, 13:13 Autor:

To będzie wielkie pożegnanie z ringiem dla obu zawodników. Kiedy odbędzie się walka Gołota vs Saleta? Gdzie będzie transmisja online i pay-per-view?

Pojedynek Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą w wadze ciężkiej, będący pożegnaniem obydwu z ringiem, odbędzie się 23 lutego w hali Ergo Arena w Gdańsku. Obaj zawodnicy mają po 44 lata; Gołota urodził się 5 stycznia, a Saleta 7 marca 1968.

W zawodowej karierze Gołota wygrał 41 walk, osiem przegrał, a jedną zremisował. Saleta ma rekord 43-7. Ostatni raz boksowali odpowiednio w 2009 i 2006 roku. Gołota przegrał przed trzema laty w Łodzi z debiutującym wśród "ciężkich" Tomaszem Adamkiem.

Przemek Saleta od kilku tygodni przygotowuje się do ostatniej walki w swoim życiu. W treningi wkłada całe swoje serce, a walka jaką ma stoczyć 23 lutego w gdańskiej Ergo Arenie obecnie zaprząta cały jego umysł. Przemek chce być do niej jak najlepiej przygotowany ponieważ wie, że Andrzej Gołota po przerwie znowu zaczął trenować z Andrzejem Gmitrukiem.

Gołota - Saleta transmisja online walki i pay-per-view

Transmisja w systemie pay-per view z walki i całej gali 23.02 w Gdańsku ma być dystrybuowana przez Cyfrowy Polsat. Nie wiadomo jeszcze ile trzeba będzie zapłacić za transmisję.

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
  • Andrzej Gołota
  • boks
  • Przemysław Saleta
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy Mariusz Wach ma przed sobą bokserską przyszłość?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 478.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.