Waldemar Paruch "jedynką" na liście PiS z Lublina. Piotrowski drugi

Dodano: 18 marca 2014, 7:45 Autor:

Jedynką na liście PiS w wyborach do europarlamentu ma być w Lublinie prof. Waldemar Paruch, politolog i wykładowca UMCS - informuje wtorkowa "Rzeczpospolita".

Paruch jest członkiem rady programowej PiS. W wyborach do sejmu startował w 2011 roku z list Prawa i Sprawiedliwości. Nie udało mu się jednak zdobyć mandatu. Waldemar Paruch jest politologiem i wykładowcą akademickim. Pracuje na UMCS.

Według "Rzeczpospolitej" drugie miejsce na liście PiS do PE zajmie prof. Mirosław Piotrowski.

Jak mówi "Rzeczpospolitej" jeden z członków Prawa i Sprawiedliwości, listy wyborcze są już gotowe, ale wszystko może się zmienić w ostatniej chwili. Konwencja partii ma się odbyć w sobotę, 22 marca. Tego samego dnia swoje listy oficjalnie ma ogłosić Platforma Obywatelska. Jak dowiedziała się "Rz", zwyciężyła idea bezpośredniego starcia.

Czytaj więcej o:
  • mirosław piotrowski
  • pis
  • waldemar paruch
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.