sobota, 16 grudnia 2017 r.

Artykuły sponsorowane

Czy telefon z abonamentem dla dziecka to dobry pomysł?

Dodano: 3 grudnia 2015, 01:00
Autor: Promocja

Wymagania dzieci przyprawiają niejednego rodzica o ból głowy. Jeśli dotyczą one telefonu, sprawa staje się dość drażliwa i wielowątkowa. Z jednej strony mamy kilkulatka albo nastolatka, który chce wykorzystywać przyznane w ramach abonamentu impulsy tylko do sobie wiadomych celów, a z drugiej mamy zatroskanych rodziców, dla których łączność telefoniczna z dzieckiem jest gwarancją jego bezpieczeństwa. Jednych i drugich może jednak połączyć wspólny cel: jak zapłacić najmniej za usługi dające maksimum przyjemności i poczucia spokoju.

Maksimum przyjemności w minimalnej cenie

Oczywiście na rynku telefonii mobilnych aż roi się od ofert dostosowanych do potrzeb dzieciaków. Dlatego jeżeli chcemy zdecydować się na telefon z abonamentem dobrze zastanowić się, czy telefon z abonamentem to dobry pomysł dla dziecka. Jeżeli będzie to pierwszy telefon warto na początek wybrać ofertę na kartę, a dopiero później ofertę na abonament. Jeżeli jesteśmy już zdecydowani przez wyborem konkretnej oferty warto zrobić  porównanie abonamentów.  Na początku trzeba będzie zacząć od zdefiniowania oczekiwań naszej pociechy. Mali fani gier online z pewnością będą chcieli mieć nielimitowany dostęp do internetu, żeby swobodnie przechodzić z poziomu na poziom ulubionej platformówki. Z kolei zastanawiając się, jaki abonament wybrać dla nastolatka, trzeba sprawdzić, czy kontaktuje się ze swoimi znajomymi głównie przez portale społecznościowe czy za pomocą SMS. W pierwszym przypadku ważniejszy będzie rodzaj i jakość połączenia z internetem, a w drugim limit przyznanych miesięcznie SMS-ów i MMS-ów. W końcu dobre rezultaty daje porównanie abonamentów pod kątem limitów minut na rozmowy zarówno do własnej sieci jak i do innych sieci komórkowych. Jeśli w grę wchodzą wyjazdy zagraniczne lub połączenia z osobami przebywającymi za granicą, to dodatkowo należy sprawdzić roaming i limit na połączenia międzynarodowe. Obecnie niektóre sieci komórkowe decydują się na zaoferowanie swoim klientom nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, a także pakietu danych i internetu najwyższej jakości LTE w naprawdę korzystnych cenach. Pamiętajmy jednak, że ostateczna cena abonamentu zależy od wyboru planu taryfowego oraz od decyzji czy interesuje nas plan z telefonem lub bez.

 

Wiele spokoju niewielkim kosztem

Łączność między członkami rodziny, to w naszych zabieganych czasach konieczność. Kiedy rodzice przebywają w pracy ich dzieci często same wracają ze szkoły do domu lub przemieszczają się po mieście na zajęcia dodatkowe. Dla bezpieczeństwa, rodzice często dzwonią do swoich pociech, żeby sprawdzić, czy wszystko u nich w porządku. Tylko w ramach ofert zawierających nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y z wybranymi numerami można to robić naprawdę niewielkim kosztem i bez żadnych ograniczeń. Zastanawiając się, jaki abonament wybrać, warto zwrócić uwagę na proponowany przez Orange Smart Plan LTE Wspólny, który jest tego typu ofertą. W porównaniu z abonamentami innych sieci komórkowych wypada naprawdę korzystnie. Dzięki niemu możemy dzwonić, esemesować i ememesować bez żadnych ograniczeń nawet do sześciu wybranych osób. Do tego otrzymujemy darmową kartę do internetu w postaci karty SIM, którą włożyć można do dowolnego tabletu lub laptopa i korzystać do woli ze wspólnego pakietu danych. Na pewno spokój rodziców będzie możliwy także dzięki kontroli wydatków na połączenia i mobilny internet. Zakładając swoje konto na portalu Orange zawsze będą mogli sprawdzić stan wykorzystania środków oraz termin następnej płatności za połączenia i internet.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!