piątek, 23 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

LUBDREW – spotkanie branży drzewnej i meblarskiej w Lublinie

Dodano: 13 marca 2018, 16:39

W weekend od 23 do 25 marca w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11, odbędzie się największe we Wschodniej Polsce spotkanie branży drzewnej – Targi LUBDREW. To wydarzenie skierowane do właścicieli wszelkich zakładów stolarskich i meblarskich oraz tartaków i składów drewna. Oprócz prezentacji sprzętu i nowinek technicznych odbędą się warsztaty, dotyczące innowacji w produkcji mebli małoseryjnych. Po dokonaniu rejestracji wstęp na Targi LUBDREW jest bezpłatny.

Formularz rejestracyjny dostępny jest tu >>> http://bit.ly/2oOTyis <<<

LUBDREW – Targi Obróbki Drewna to wyjątkowa impreza zrzeszająca wszystkich zainteresowanych branżą drzewną i meblarską. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak:

  • Maszyny i narzędzia do obróbki drewna
  • Maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego
  • Maszyny i narzędzia dla przemysłu tartacznego
  • Narzędzia ręczne i elektronarzędzia
  • Oprogramowanie dla przemysłu tartacznego i meblarskiego
  • Akcesoria meblarskie
  • Kleje, Farby i lakiery do drewna

Produkcja mebli na żywo na Targach Lubdrew

Oprócz typowych prezentacji firm, zwiedzający będą mogli przetestować działanie maszyn i urządzeń na żywo. Tegoroczny program został również wzbogacony o warsztaty dla producentów z szeroko pojętej branży mebli skrzyniowych, pod nazwą „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji”, organizowane przez firmę InfoTEC. W trakcie spotkania odbędzie się pokaz zastosowania maszyn CNC oraz konkurs składania mebli na czas. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów w dniu wydarzenia. Kliknij aby zarejestrować się na warsztaty: http://bit.ly/2th1mOK

Terminy warsztatów:

  • piątek (23 marca) godz. 14.00,
  • sobota (24 marca) godz.11.00
  • niedziela (25 marca) godz.11.00

Trwające 3 dni targi LUBDREW to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń wśród przedstawicieli zarówno małych zakładów jak i dużych przedsiębiorstw głównie z południowo-wschodniej Polski. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów w dniu wydarzenia. Kliknij aby zarejestrować się na targi: http://bit.ly/2oOTyis.

Targi LUBDREW już tradycyjnie odbywają się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. Zakres tematyczny LUBDOMU obejmuje m.in. systemy wykończeniowe, stolarkę drzwiową i okienną, materiały i chemię budowlaną, instalacje, wyroby z drewna i podłogi. Połączenie dwóch imprez pozwala na przedstawienie bogatszej oferty, a przenikanie się branży drzewnej i budowlanej pozwoli szerzej skorzystać z możliwości, jakie dają targi w relacjach B2B.  W ubiegłym roku podczas trzech dni Targi LUBDREW oraz LUBDOM odwiedziło 8418 zwiedzających.

Godziny otwarcia:

23 marca 2018 (piątek):  12.00 – 19.00

24 marca 2018 (sobota):  10.00 – 18.00

25 marca 2018 (niedziela):  10.00 – 17.00

Adres:

Targi Lublin S.A.

Dworcowa 11

20-406 Lublin

Kontakt:

Katarzyna Niedźwiecka

Tel.: 81 458 15 39,

E-mail: k.niedzwiecka@targi.lublin.pl

Szczegółowe informacje: www.lubdrew.pl

 

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!