Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 lutego 2015 r.
20:30
Edytuj ten wpis

Targowiska za pieniądze z UE w Kraśniku i Turce stoją puste

13 25 A A

W Kraśniku targowisko zbudowane dzięki pieniądzom z Unii pięć dni w tygodniu świeci pustkami. Z kolei w podlubelskiej Turce, gdzie jest podobny problem, urzędnicy zastanawiają się nad zmianą przeznaczenia - z targowiska na parking strzeżony

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Od 1 stycznia zrezygnowaliśmy z handlu na nowym targowisku w Kraśniku - przyznaje Małgorzata Solis, która przy ul. Fabrycznej miała wynajęty boks, a w nim sklep z owocami i warzywami z własnego gospodarstwa. - Nie było sensu prowadzić dłużej handlu w tym miejscu. Zwłaszcza, że odbywał się tylko w soboty i niedziele. A słyszałam, że w mieście ma powstać nowy supermarket.

Kraśnik ma zacząć od nowa

Targowisko w sąsiedztwie Fabryki Łożysk Tocznych i Tsubaki-Hoover miasto wybudowało w ramach rządowego programu "Mój rynek”. Głównym celem takich bazarów powstających w całej Polsce było skrócenie drogi od producenta do konsumenta. W Lubelskiem przy wsparciu funduszy unijnych powstało 18 takich targowisk, m.in. w gminach: Opole Lubelskie, Niemce, Janów Podlaski, a także w miastach - poza Kraśnikiem również w Hrubieszowie i Włodawie.

- Kwota przyznanej pomocy ze środków EFRROW (Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - red) wyniosła 15 561 071, a po przetargach uległa zmniejszeniu do 12 656 769 zł - wylicza Katarzyna Olchowska z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Jednak nie wszędzie targowiska zdały egzamin. Na nowy targ w Kraśniku mieli się przenieść kupcy z ul. Balladyny. Z tego też powodu urzędnicy do części "unijnej” dobudowali "miejską”. Niewielu to przekonało. Kupcy poskarżyli się do ministra rolnictwa, że handel jest tylko w weekendy. W rezultacie latem ubiegłego roku kontrolę w Kraśniku przeprowadzili m.in. inspektorzy z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Nie dopatrzyli się nieprawidłowości w realizacji projektu. Mieli jednak wątpliwości, czy budując i oddając handlowcom targowisko, w pełni osiągnięto zamierzony cel.

- Zgodnie z regulaminem, targowisko jest czynne codziennie w godz. 6-17. Kontrolujący stwierdzili, że działalność handlowa na targowisku jest prowadzona wyłącznie w soboty i niedziele - napisał w odpowiedzi na nasze pytania o wyniki kontroli Edmund Bożeński, dyrektor Departamentu Koordynacji Projektów Europejskich Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Inspektorzy zobowiązali kraśnicki magistrat do poprawy funkcjonalności targowiska. Ratusz ma na nowo szukać najemców i to jeszcze przed wiosennym sezonem.

- W styczniu sprawdzaliśmy, czy dotychczasowi handlowcy zostają. W tym miesiącu będziemy wiedzieć, iloma wolnymi miejscami jeszcze dysponujemy. W marcu ogłosimy nabór dla chętnych - zapowiada Michał Mulawa, rzecznik Urzędu Miasta w Kraśniku.

Parking na targowisku

Podobne problemy mają też inne gminy. Okazało się, że np. lokalizacja targowiska w podlubelskiej Turce, na osiedlu Borek, nie była dobrym pomysłem. - Jeszcze trzy miesiące od uruchomienia targowiska byli kupcy - przyznaje Wiesław Szajewski, sekretarz gminy Wólka. - Później mieli za wysokie ceny w porównaniu z tymi, które oferowały sąsiednie sklepy.

Efekt jest taki, że ogrodzone i ładnie urządzone targowisko świeci pustkami. Gmina ma nowy pomysł na wykorzystanie tego miejsca. - Chcemy, aby powstał tam parking strzeżony - dodaje Szajewski. - W tej sprawie musimy skonsultować się jeszcze z Urzędem Marszałkowskim.

Z kolei w Ludwinie (powiat łęczyński) targowisko "Mój rynek” jest czynne wyłącznie w soboty. - Robiliśmy to targowisko z myślą o turystach, którzy jadą nad jeziora - mówi Paweł Zdunek z Urzędu Gminy w Ludwinie. - U nas zima to martwy czas, w lecie jest więcej i kupców, i klientów. Tegoroczny sezon chcemy zacząć wcześniej, jeszcze przed Wielkanocą. Zorganizujemy kiermasz świątecznych produktów.
Czytaj więcej o:

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Greg / 23 lutego 2015 o 08:09

Nie rozumiem o co chodzi w tym artykule. Ja byłem i w sobotę i w niedzielę na tym targu w Kraśniku i nie było gdzie palce włożyć. Problem tkwi chyba w bezradności obecnych władz co do likwidacji starego targowiska. Obecnie jest bałagan i działają oba stare i nowe targowisko. Stare dla tego, że miasto nie chce pewnie wypłacić odszkodowań za postawione przez sprzedawców baraki, a na nowym targowisku baraków pewnie stawiać nie można. Bezradność czy nierząd???

Avatar
Gość / 18 lutego 2015 o 18:36

Nie wiem o co ci chodzi?przecież dobrze napisał koleś.ja ci napisze jeszcze raz'większość PIS-owców,to sa dzieci komunistów pod przykrywką!!I taka jest prawda!!!a my jako społeczeństwo ich wybieramy!!!

A ja powiem jeszcze bardziej prawdziwie i dosadnie: wszyscy PiSowcy (ale przedstawiciele innych ugrupowań POdobno też, ale o tym cicho sza) są dziećmi swoich matek i ojców! Powiem więcej: do ich powstania przyczynił się ojciec płci męskiej i matka płci żeńskiej! A przecież teraz to pase' , niemodne, zaściankowe i ciemnogrodzkie!!!!!

No, co innego, jakby jakiś taki działacz miał rodziców tej samej płci... Ale oni nie! Tak tradycyjnie! I już! Taka jest prawda!

I zdjęcia z tymi niemodnymi rodzicami są jako dowód!

I my takich wybieramy!!! A przecież są beeeee!

A ja powiem jeszcze bardziej prawdziwie i dosadnie: wszyscy PiSowcy (ale przedstawiciele innych ugrupowań POdobno też, ale o tym cicho sza) są dziećmi swoich matek i ojców! Powiem więcej: do ich powstania przyczynił się ojciec płci męskiej i matka płci żeńskiej! A przecież teraz to pase' , niemodne, zaściankowe i ciemnogrodzkie!!!!!

No, co innego, jakby jakiś taki działacz miał rodziców tej samej płci... Ale oni nie! Tak tradycyjnie! I już! Taka jest prawda!

I zdjęcia z tymi niemodnymi rodzicami są jako dowód!<... rozwiń

Avatar
sram / 18 lutego 2015 o 16:10

Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....

O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...

Nie wiem o co ci chodzi?przecież dobrze napisał koleś.ja ci napisze jeszcze raz'większość PIS-owców,to sa dzieci komunistów pod przykrywką!!I taka jest prawda!!!a my jako społeczeństwo ich wybieramy!!!

Avatar
gość / 17 lutego 2015 o 19:09

a w starym kraśniku kiedy taki nowy targ stanie?proponuję  nad zalewem

Avatar
gośćy / 15 lutego 2015 o 12:47
[quote name="emeryt:)" post="999852" timestamp="1423846239"]Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....
O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...[/quoHBOo.
Och emerycie jakże merytoryczną jest twoja odpowiedź! Jeśli jesteś z Kraśnika to wiesz co 30 lat temu robiła większość tych co teraz maszerują z hasłem Polsko obudź się. A co do pzperowskiej przeszłości pisowskich władz to w jakiej partii działali rodzice obecnych Krasickich włodarzy? Są zdjęcia, archiwa,jest ludzka pamięć.
[quote name="emeryt:)" post="999852" timestamp="1423846239"]Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....
O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...[/quoHBOo.
Och emerycie jakże merytoryczną jest twoja odpowiedź! Jeśli jesteś z Kraśnika to wiesz co 30 lat temu robiła większość tych co teraz maszerują z hasłem Polsko obudź się. A co do pzperowskiej przeszłości pisowskich władz to w jakiej partii działali rodzice obecnych Krasickich włodarz... rozwiń
Avatar
emeryt:) / 13 lutego 2015 o 17:50

Niestety większość naszych emerytów to byli komuniści teraz odnaleźli się w PIS w zasadzie miedzy PZPR a nimi jest niewielka różnica a obecni działacze PIS to to dzieci komunistów.

Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....

O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...

Avatar
gosc / 13 lutego 2015 o 16:53
Niestety większość naszych emerytów to byli komuniści teraz odnaleźli się w PIS w zasadzie miedzy PZPR a nimi jest niewielka różnica a obecni działacze PIS to to dzieci komunistów.
Avatar
emeryt / 12 lutego 2015 o 13:03

Kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy ? Czy czasem to nie jest burmistrz Włodarczyk ? Jeżeli tak to kolejny przykład kompletnej ignorancji w gospodarowniu mieniem społecznym.

A mówiłem: POgonić wytłoki po wszystkich 3 x Cz. na zieloną trawkę, przyjąć do roboty sensownych bezpartyjnych, to wtedy byłaby cisza w internecie, komputery byłyby wykorzystywane do pracy, a nie szkalowania legalnie wybranej władzy, no i miasto odetchnęłoby świeżością!

A tak, to jak widać wyżej: wytłoki i ich pomioty skowyczą ile wlezie!

A mówiłem: POgonić wytłoki po wszystkich 3 x Cz. na zieloną trawkę, przyjąć do roboty sensownych bezpartyjnych, to wtedy byłaby cisza w internecie, komputery byłyby wykorzystywane do pracy, a nie szkalowania legalnie wybranej władzy, no i miasto odetchnęłoby świeżością!

A tak, to jak widać wyżej: wytłoki i ich pomioty skowyczą ile wlezie!

rozwiń
Avatar
gość / 12 lutego 2015 o 10:38

Kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy ? Czy czasem to nie jest burmistrz Włodarczyk ? Jeżeli tak to kolejny przykład kompletnej ignorancji w gospodarowniu mieniem społecznym.

Avatar
zibi / 11 lutego 2015 o 10:20

Ciekawe co za fenomen zaprojektował taki targ pod Tsubaki ? W Kraśniku wszystko powstaje przypadkowo i nawet nowe chodniki zaczynają wyglądać jak fale na oceanie.

Avatar
Greg / 23 lutego 2015 o 08:09

Nie rozumiem o co chodzi w tym artykule. Ja byłem i w sobotę i w niedzielę na tym targu w Kraśniku i nie było gdzie palce włożyć. Problem tkwi chyba w bezradności obecnych władz co do likwidacji starego targowiska. Obecnie jest bałagan i działają oba stare i nowe targowisko. Stare dla tego, że miasto nie chce pewnie wypłacić odszkodowań za postawione przez sprzedawców baraki, a na nowym targowisku baraków pewnie stawiać nie można. Bezradność czy nierząd???

Avatar
Gość / 18 lutego 2015 o 18:36

Nie wiem o co ci chodzi?przecież dobrze napisał koleś.ja ci napisze jeszcze raz'większość PIS-owców,to sa dzieci komunistów pod przykrywką!!I taka jest prawda!!!a my jako społeczeństwo ich wybieramy!!!

A ja powiem jeszcze bardziej prawdziwie i dosadnie: wszyscy PiSowcy (ale przedstawiciele innych ugrupowań POdobno też, ale o tym cicho sza) są dziećmi swoich matek i ojców! Powiem więcej: do ich powstania przyczynił się ojciec płci męskiej i matka płci żeńskiej! A przecież teraz to pase' , niemodne, zaściankowe i ciemnogrodzkie!!!!!

No, co innego, jakby jakiś taki działacz miał rodziców tej samej płci... Ale oni nie! Tak tradycyjnie! I już! Taka jest prawda!

I zdjęcia z tymi niemodnymi rodzicami są jako dowód!

I my takich wybieramy!!! A przecież są beeeee!

A ja powiem jeszcze bardziej prawdziwie i dosadnie: wszyscy PiSowcy (ale przedstawiciele innych ugrupowań POdobno też, ale o tym cicho sza) są dziećmi swoich matek i ojców! Powiem więcej: do ich powstania przyczynił się ojciec płci męskiej i matka płci żeńskiej! A przecież teraz to pase' , niemodne, zaściankowe i ciemnogrodzkie!!!!!

No, co innego, jakby jakiś taki działacz miał rodziców tej samej płci... Ale oni nie! Tak tradycyjnie! I już! Taka jest prawda!

I zdjęcia z tymi niemodnymi rodzicami są jako dowód!<... rozwiń

Avatar
sram / 18 lutego 2015 o 16:10

Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....

O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...

Nie wiem o co ci chodzi?przecież dobrze napisał koleś.ja ci napisze jeszcze raz'większość PIS-owców,to sa dzieci komunistów pod przykrywką!!I taka jest prawda!!!a my jako społeczeństwo ich wybieramy!!!

Avatar
gość / 17 lutego 2015 o 19:09

a w starym kraśniku kiedy taki nowy targ stanie?proponuję  nad zalewem

Avatar
gośćy / 15 lutego 2015 o 12:47
[quote name="emeryt:)" post="999852" timestamp="1423846239"]Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....
O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...[/quoHBOo.
Och emerycie jakże merytoryczną jest twoja odpowiedź! Jeśli jesteś z Kraśnika to wiesz co 30 lat temu robiła większość tych co teraz maszerują z hasłem Polsko obudź się. A co do pzperowskiej przeszłości pisowskich władz to w jakiej partii działali rodzice obecnych Krasickich włodarzy? Są zdjęcia, archiwa,jest ludzka pamięć.
[quote name="emeryt:)" post="999852" timestamp="1423846239"]Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....
O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...[/quoHBOo.
Och emerycie jakże merytoryczną jest twoja odpowiedź! Jeśli jesteś z Kraśnika to wiesz co 30 lat temu robiła większość tych co teraz maszerują z hasłem Polsko obudź się. A co do pzperowskiej przeszłości pisowskich władz to w jakiej partii działali rodzice obecnych Krasickich włodarz... rozwiń
Avatar
emeryt:) / 13 lutego 2015 o 17:50

Niestety większość naszych emerytów to byli komuniści teraz odnaleźli się w PIS w zasadzie miedzy PZPR a nimi jest niewielka różnica a obecni działacze PIS to to dzieci komunistów.

Łoj, głupiś ty, głupiiii...silisz się na jakąś mądrość, a nawet zdania porządnie sklecić nie potrafisz....

O jakimkolwiek merytorycznym sensie wypowiedzi nawet pomarzyć nie ma co...

Avatar
gosc / 13 lutego 2015 o 16:53
Niestety większość naszych emerytów to byli komuniści teraz odnaleźli się w PIS w zasadzie miedzy PZPR a nimi jest niewielka różnica a obecni działacze PIS to to dzieci komunistów.
Avatar
emeryt / 12 lutego 2015 o 13:03

Kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy ? Czy czasem to nie jest burmistrz Włodarczyk ? Jeżeli tak to kolejny przykład kompletnej ignorancji w gospodarowniu mieniem społecznym.

A mówiłem: POgonić wytłoki po wszystkich 3 x Cz. na zieloną trawkę, przyjąć do roboty sensownych bezpartyjnych, to wtedy byłaby cisza w internecie, komputery byłyby wykorzystywane do pracy, a nie szkalowania legalnie wybranej władzy, no i miasto odetchnęłoby świeżością!

A tak, to jak widać wyżej: wytłoki i ich pomioty skowyczą ile wlezie!

A mówiłem: POgonić wytłoki po wszystkich 3 x Cz. na zieloną trawkę, przyjąć do roboty sensownych bezpartyjnych, to wtedy byłaby cisza w internecie, komputery byłyby wykorzystywane do pracy, a nie szkalowania legalnie wybranej władzy, no i miasto odetchnęłoby świeżością!

A tak, to jak widać wyżej: wytłoki i ich pomioty skowyczą ile wlezie!

rozwiń
Avatar
gość / 12 lutego 2015 o 10:38

Kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy ? Czy czasem to nie jest burmistrz Włodarczyk ? Jeżeli tak to kolejny przykład kompletnej ignorancji w gospodarowniu mieniem społecznym.

Avatar
zibi / 11 lutego 2015 o 10:20

Ciekawe co za fenomen zaprojektował taki targ pod Tsubaki ? W Kraśniku wszystko powstaje przypadkowo i nawet nowe chodniki zaczynają wyglądać jak fale na oceanie.

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 0 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 9 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 26 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 11

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?