Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2015 r.
15:30
Edytuj ten wpis

Poseł i prostytutka. Są wyroki dla szantażystów Piotra Sz.

0 18 A A

Pół roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata. Taką karę sąd wymierzył Magdalenie I. – prostytutce, która chciała skompromitować posła Piotra Sz. Parlamentarzysta miał nie zapłacić jej 200 zł za seks.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyrok w tej sprawie zapadł w poniedziałek w Sądzie Rejonowym Lublin Zachód. Jego ustne uzasadnienie pozostało niejawne.

– wyjaśniła sędzia Beata Górna-Gielara.

Magdalena I. została skazana na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lata oraz tysiąc złotych grzywny. Jej kompani, którzy pomagali w szantażowaniu polityka również usłyszeli wyroki. Przemysław S. został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu na 5 lat i 3 tys. zł grzywny, a Szczepan P. na 9 miesięcy bezwzględnego więzienia. Musi również zapłacić tysiąc złotych grzywny.

– Czujemy się usatysfakcjonowani – komentował po ogłoszeniu wyroku mec. Stanisław Estreich, reprezentujący posła Piotra Sz. – Tego rodzaju zachowanie powinno być napiętnowane, żeby było przestrogą dla innych. Dla ludzi, którzy z szantażu postanowią uczynić źródło zarobku.
27-letnia Magdalena I. to absolwentka prawa KUL. To z nią poseł Piotr Sz. miał umawiać się na intymne spotkania. Dziewczyna twierdziła, że nie zapłacił jej 200 zł za seks nad Zalewem Zemborzyckim. Później zerwał kontakt. Dziewczyna rozpoznała polityka w telewizyjnej relacji z marszu zwolenników TV Trwam. Postanowiła odzyskać pieniądze z nawiązką.

Umówiła się z posłem w hotelu Luxor w Lublinie. Piotr Sz. zarezerwował pokój z łożem małżeńskim i przyjechał prosto z Warszawy. Na miejscu czekała na niego Magdalena I. W pokoju powstał kompromitujący materiał, którym kobieta miała później szantażować polityka. Na hotelowym parkingu czekali kompani prostytutki. Przemysław S. i Szczepan P. robili zdjęcia i nagrywali jak poseł i Magdalena I. wychodzą z hotelu.

Jeszcze tej samej nocy mężczyźni skontaktowali się z posłem. Domagali się co najmniej 3 tys. zł w zamian za zwrot filmów i zdjęć. – Angelina (żona posła – red.) nie będzie zadowolona – pisali do Piotra Sz.
Poseł nie zapłacił. Powiadomił o sprawie policję. Szantażyści zostali zatrzymani i postawieni przed sądem. Piotr Sz. nigdy nie przyznał się do seksu z prostytutką.

Podczas ostatniej rozprawy adwokat Przemysława S. zwrócił uwagę, że pokrzywdzonym w sprawie jest poseł, powołujący się w swojej pracy na katolicką wiarę, wierność, praworządność i wartości rodzinne. Piotr Sz. działa również w parlamentarnym Zespole ds. Katolickiej Nauki Społecznej.

– Nakłada to na posła określone powinności. Zachowanie pokrzywdzonego w hotelu Luxor dalece odbiegało od tego, co głosi. To się nazywa hipokryzja – mec. Marcin Kotuła.

Piotr Sz. był posłem Solidarnej Polski. Podczas ostatnich wyborów samorządowych startował z komitetu "Piotra Szeliga Razem dla Biłgoraja” (pisownia oryginalna). Walczył o fotel burmistrza. Poniedziałkowy wyrok jest nieprawomocny. Prokuratura już zapowiedziała, że wystąpi o jego pisemne uzasadnienie, co może skończyć się apelacją.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
impala / 21 kwietnia 2015 o 09:22

Zmowa szantażystów.Kropka.Gdyby było bara bara to policja by nic nie wiedziała.Kropka.  Zawsze należy tępić szantaż i każde przestępstwo.Kropka.Dobrze chłopisko postąpił.

"Jego ustne uzasadnienie pozostało niejawne.
– Zawiera bowiem informacje o intymnym pożyciu pokrzywdzonego i oskarżonych

– wyjaśniła sędzia Beata Górna-Gielara."

Sędzina litościwie nie podała szczegółów bara-bara.  :lol:

............................

CV tego ogiera :

Urodzony w 1977, poseł PiS, potem Solidarna Polska. Wywalony na aut.

Po aferze z prostytutką jest "posłem niezrzeszonym".

"Jego ustne uzasadnienie pozostało niejawne.
– Zawiera bowiem informacje o intymnym pożyciu pokrzywdzonego i oskarżonych

– wyjaśniła sędzia Beata Górna-Gielara."

Sędzina litościwie nie podała szczegółów bara-bara.  ... rozwiń

Avatar
do klubu go go go / 21 kwietnia 2015 o 09:12

A już szykował się na burmistrza Biłgoraja. Wyborcy go pięknie podsumowali gdy przepadł z kretesem w wyborach.

Pani z Kulu powinna wiec powiedzieć za klasykiem: " Joker,jop twoja mać" :P

Avatar
gość / 21 kwietnia 2015 o 09:03

A już szykował się na burmistrza Biłgoraja. Wyborcy go pięknie podsumowali gdy przepadł z kretesem w wyborach.

Avatar
Borowy / 21 kwietnia 2015 o 07:50

Zmowa szantażystów.Kropka.Gdyby było bara bara to policja by nic nie wiedziała.Kropka.  Zawsze należy tępić szantaż i każde przestępstwo.Kropka.Dobrze chłopisko postąpił.

Avatar
aga / 21 kwietnia 2015 o 07:35

Czyli poseł może ruchać za darmo ?

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 22:22

Jest taka legenda o lubelskich sądach .W muzeum jest stół z Czarcią Łapą.Jak widać nie uczą się na błędach poprzedników.

Poseł korzystający z usług prostytutki.Wybraniec narodu.TFU.

Avatar
antyurzednik / 20 kwietnia 2015 o 21:54

Żona została z nim, przykładna polska chrześcijańska rodzina;) 

A to że jeździł na kur..wy i płacił z publicznych pieniędzy to nie ma znaczenia?

Avatar
tykwa / 20 kwietnia 2015 o 20:56

Skoro sąd stwierdził, że kobieta pracowała jako prostytutka, to znaczy, że prostytucja jest w Polsce legalna i dozwolona?

Czy prostytutki płacą podatki? Czy urząd skarbowy nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie?

Doucz się synku.

Prostytucja w Polsce nie jest karalna.

Pobierać wynagrodzenie z tego tytułu można jak najbardziej.

I to w każdej wysokości i bez opodatkowania.

..........................

A poseł nie uiścił 200 PLN za usługę, więc coś nie halo z honorem posła na Sejm III RP.

Doucz się synku.

Prostytucja w Polsce nie jest karalna.

Pobierać wynagrodzenie z tego tytułu można jak najbardziej.

I to w każdej wysokości i bez opodatkowania.

..........................

A poseł nie uiścił 200 PLN za usługę, więc coś nie halo z honorem posła na Sejm III RP.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 20:23

Skoro sąd stwierdził, że kobieta pracowała jako prostytutka, to znaczy, że prostytucja jest w Polsce legalna i dozwolona?

Czy prostytutki płacą podatki? Czy urząd skarbowy nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie?

Avatar
Tom / 20 kwietnia 2015 o 20:02

Dobrze że ich skazali. Szantażyści i terroryści to najgorsi ludzie. Wyroki powinny być surowsze ale cóż żyjemy w Polsce.

Dobrze, że skazali, ale poseł ten pownien ponieść karę za to, że nie zapłacił i zdradzał żonę (ciekawe czy się z tego wyspowiadał).

Avatar
impala / 21 kwietnia 2015 o 09:22

Zmowa szantażystów.Kropka.Gdyby było bara bara to policja by nic nie wiedziała.Kropka.  Zawsze należy tępić szantaż i każde przestępstwo.Kropka.Dobrze chłopisko postąpił.

"Jego ustne uzasadnienie pozostało niejawne.
– Zawiera bowiem informacje o intymnym pożyciu pokrzywdzonego i oskarżonych

– wyjaśniła sędzia Beata Górna-Gielara."

Sędzina litościwie nie podała szczegółów bara-bara.  :lol:

............................

CV tego ogiera :

Urodzony w 1977, poseł PiS, potem Solidarna Polska. Wywalony na aut.

Po aferze z prostytutką jest "posłem niezrzeszonym".

"Jego ustne uzasadnienie pozostało niejawne.
– Zawiera bowiem informacje o intymnym pożyciu pokrzywdzonego i oskarżonych

– wyjaśniła sędzia Beata Górna-Gielara."

Sędzina litościwie nie podała szczegółów bara-bara.  ... rozwiń

Avatar
do klubu go go go / 21 kwietnia 2015 o 09:12

A już szykował się na burmistrza Biłgoraja. Wyborcy go pięknie podsumowali gdy przepadł z kretesem w wyborach.

Pani z Kulu powinna wiec powiedzieć za klasykiem: " Joker,jop twoja mać" :P

Avatar
gość / 21 kwietnia 2015 o 09:03

A już szykował się na burmistrza Biłgoraja. Wyborcy go pięknie podsumowali gdy przepadł z kretesem w wyborach.

Avatar
Borowy / 21 kwietnia 2015 o 07:50

Zmowa szantażystów.Kropka.Gdyby było bara bara to policja by nic nie wiedziała.Kropka.  Zawsze należy tępić szantaż i każde przestępstwo.Kropka.Dobrze chłopisko postąpił.

Avatar
aga / 21 kwietnia 2015 o 07:35

Czyli poseł może ruchać za darmo ?

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 22:22

Jest taka legenda o lubelskich sądach .W muzeum jest stół z Czarcią Łapą.Jak widać nie uczą się na błędach poprzedników.

Poseł korzystający z usług prostytutki.Wybraniec narodu.TFU.

Avatar
antyurzednik / 20 kwietnia 2015 o 21:54

Żona została z nim, przykładna polska chrześcijańska rodzina;) 

A to że jeździł na kur..wy i płacił z publicznych pieniędzy to nie ma znaczenia?

Avatar
tykwa / 20 kwietnia 2015 o 20:56

Skoro sąd stwierdził, że kobieta pracowała jako prostytutka, to znaczy, że prostytucja jest w Polsce legalna i dozwolona?

Czy prostytutki płacą podatki? Czy urząd skarbowy nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie?

Doucz się synku.

Prostytucja w Polsce nie jest karalna.

Pobierać wynagrodzenie z tego tytułu można jak najbardziej.

I to w każdej wysokości i bez opodatkowania.

..........................

A poseł nie uiścił 200 PLN za usługę, więc coś nie halo z honorem posła na Sejm III RP.

Doucz się synku.

Prostytucja w Polsce nie jest karalna.

Pobierać wynagrodzenie z tego tytułu można jak najbardziej.

I to w każdej wysokości i bez opodatkowania.

..........................

A poseł nie uiścił 200 PLN za usługę, więc coś nie halo z honorem posła na Sejm III RP.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 20:23

Skoro sąd stwierdził, że kobieta pracowała jako prostytutka, to znaczy, że prostytucja jest w Polsce legalna i dozwolona?

Czy prostytutki płacą podatki? Czy urząd skarbowy nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie?

Avatar
Tom / 20 kwietnia 2015 o 20:02

Dobrze że ich skazali. Szantażyści i terroryści to najgorsi ludzie. Wyroki powinny być surowsze ale cóż żyjemy w Polsce.

Dobrze, że skazali, ale poseł ten pownien ponieść karę za to, że nie zapłacił i zdradzał żonę (ciekawe czy się z tego wyspowiadał).

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 3 8

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 71 20

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 2 7

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 2 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 9

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 2

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 7 2

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!