poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

O gazecie

Przyjazny Czytelnikom, zawsze po stronie mieszkańców, rodzinny i nowoczesny – taki jest "Dziennik Wschodni”, największa gazeta regionalna w województwie lubelskim.

Profesjonalny zespół przygotowuje pięć wydań w tygodniu – od poniedziałku do piątku. Każdego dnia mamy do zaoferowania naszym Czytelnikom najbogatszy serwis informacyjny z całego województwa.

W piątki Dziennik Wschodni to wydanie magazynowe, do którego dołączamy Teleprogram TV.

"Dziennik Wschodni” to najlepiej poinformowana gazeta w województwie, zawsze pozostająca blisko spraw swoich czytelników.

Cieszymy się pełnym zaufaniem mieszkańców Lubelszczyzny: od lat jesteśmy liderem na liście najchętniej czytanych tytułów w środkowowschodniej części kraju. Wyprzedzamy w tym względzie zarówno pisma lokalne, jak i ogólnopolskie. Dziennik Wschodni - to gazeta bogata w informacje, pomocna i atrakcyjna graficznie.

Niemal każdego dnia tygodnia wraz z podstawowym wydaniem Dziennika Wschodniego ukazuje się dodatek tematyczny poświęcony konkretnej branży.


W cyklu tygodniowym ukazują się:


poniedziałek

  • SPORT - najważniejsze wydarzenia sportowe Lubelszczyzny, omówienia i kalendarze imprez, wyniki i relacje z meczów, aktualne tabele, najświeższy serwis sportowywtorek

  • OFERTA - bezpłatny dodatek z tysiącami informacji handlowych z Lublina i regionu
  • MOTO - opinie i porady fachowców, testy samochodów, nowinki ze świata motoryzacjiśroda

  • DOM - rady dla planujących remont lub budowę domu, źódło pomysłów na urządzenie wnętrza, nowości z rynku materiałów budowlanychpiątek

  • MAGAZYN - reportaże, felietony, wywiady z ciekawymi ludźmi, bulwersujące tematy, przepisy na zdrowe życie, recenzje kulinarne, krzyżówki oraz porcja humoru
  • TELE PROGRAM - program TV z licznymi opisami programów stacji publicznych, regionalnych, prywatnych, satelitarnych i kablowych; najciekawsze filmy, ciekawostki z życia gwiazd filmowych

 

Wraz z Dziennikiem ukazują się także dodatki: Lubelskie Ekstra, AgroDziennik, Złota Setka, Lubelskie na wakacje, Lubelskie na majówkę, Prestiż.


Ceny Dziennika Wschodniego:

Poniedziałek, wtorek - 2,30 zł

Środa, czwartek - 2,20 zł

Piątek - 2,70 zł

*ceny z VAT

Serdecznie zapraszamy Państwa do reklamowania się na łamach Dziennika Wschodniego - kontakt z działem reklamyO gazecieAdres:
ul. Krakowskie Przedmieście 54 (II piętro)
20-002 Lublin
tel.: (081) 46 26 800
fax: (081) 46 26 801

email: redakcja@dziennikwschodni.plO gazecie

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!