Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradną wszystko, co im wpadnie w ręce

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 18-latkowi z Zamościa za kradzież w markecie. Nie tylko jemu. Przypadków kradzieży było ostatnio kilka.
Do zdarzenia doszło w \"Biedronce” przy ul. Zamoyskiego. Ochroniarze znaleźli przy młodzieńcu 8 szamponów, sześć oliwek dla dzieci oraz pięć kaw. Wszystko warte było 259 złotych. Kary nie uniknie również 54-letnia zamościanka, która robiła \"zakupy” w \"Kauflandzie” przy ul. Wyszyńskiego. – Kobieta skradła artykuły spożywcze i przemysłowe warte 342,36 złotych – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Stróże prawa ustalili też sprawców kradzieży w miejscowości Budziarze w gminie Biszcza, gdzie z posesji 79-latka zniknął silnik spalinowy i koło zamachowe od traku warte 2,5 tys. złotych. To sprawka dwóch mieszkańców gminy Biszcza w wieku 19 i 22 lata. 85-letnia mieszkanka gminy Tomaszów Lubelski powiadomiła mundurowych o tym, że w autobusie ktoś wyciągnął jej z kieszeni kurtki 800 złotych. Policja szuka sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama