Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwa dziki i sarna pod kołami samochodów

W trzech różnych miejscach późnym wieczorem pod kołami samochodów zginęły trzy dzikie zwierzęta. Kierującym na szczęście nic się nie stało.
Do pierwszej kolizji na krajowej \"17” doszło w poniedziałek w Pasiekach. Pod chryslera, którym kierował 35-letni mieszkaniec gminy Werbkowice, wpadł dzik. Chwilę później w Lubyczy Królewskiej wybiegająca z pola sarna zderzyła się z volkswagenem passatem, za którego kierownicą siedziała 33-letnia obywatelka Ukrainy. Po godz. 22 konfrontacji z peugeotem nie przeżył w Święciu kolejny dzik. Autem kierował 40-letni Ukrainiec. – Wszystkie pojazdy zostały uszkodzone, ale na szczęście kierującym nic się nie stało – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Zabitymi zwierzętami zajęły się koła łowieckie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama