Hrubieszów: Mercedes hamował za ostro. Zderzył się z toyotą
Kierujący mercedesem 23-letni mieszkaniec Hrubieszowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i – chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem – zaczął gwałtownie hamować.
- (lew)
- 20.09.2010 14:54
Zjechał następnie na lewy pas drogi i zderzył się czołowo z toyotą.
Do szpitala odwieziono 42-letniego kierowcę tego ostatniego auta oraz 44-letniego pasażera. Droga była zablokowana.
Data dodania:
20.09.2010 14:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze