Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego stanęli na piłkarskim podium

Tomaszowscy policjanci zajęli drugie miejsce w zawodach piłki nożnej służb mundurowych o \"Puchar Starosty Tomaszowskiego”. W finale przegrali po zaciętej walce i rzutach karnych z drużyną Straży Granicznej z Hrebennego.
W zawodach na obiektach sportowych \"Orlik” w Bełżcu uczestniczyły cztery drużyny. Funkcjonariusze policji wystąpili w składzie: Krzysztof Majdański, Grzegorz Mruk, Marcin Swacha, Zbigniew Łagożny, Daniel Puchalski, Paweł Makolądra, Hubert Kielar, Rafał Miszczyszyn i Patryk Nowak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Mruk z policyjnego teamu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama