Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego stanęli na piłkarskim podium
Tomaszowscy policjanci zajęli drugie miejsce w zawodach piłki nożnej służb mundurowych o \"Puchar Starosty Tomaszowskiego”. W finale przegrali po zaciętej walce i rzutach karnych z drużyną Straży Granicznej z Hrebennego.
- (lew)
- 21.09.2010 09:20
W zawodach na obiektach sportowych \"Orlik” w Bełżcu uczestniczyły cztery drużyny.
Funkcjonariusze policji wystąpili w składzie: Krzysztof Majdański, Grzegorz Mruk, Marcin Swacha, Zbigniew Łagożny, Daniel Puchalski, Paweł Makolądra, Hubert Kielar, Rafał Miszczyszyn i Patryk Nowak.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Mruk z policyjnego teamu.
Data dodania:
21.09.2010 09:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze