Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pamiętaj, będzie Jesień...Plastyczna. W Hrubieszowie

Hrubieszowski Dom Kultury rozpoczyna kolejną edycję konkursu plastycznego na \"Najciekawszą pracę roku”. Prace z zakresu malarstwa, grafiki, rzeźby, rysunku i tkaniny artystycznej można zgłaszać do końca miesiąca.
W konkursie organizowanym w ramach \"Jesieni Plastycznej” mogą wziąć udział plastycy, absolwenci liceów plastycznych i studenci wyższych uczelni, oprócz Akademii Sztuk Pięknych. Do 30 września powinni oni przekazać do siedziby HDK co najmniej dwie prace oprawione w listwy, ramy lub passe-partout. Muszą one być wykonane w ostatnich dwóch latach i opatrzone opisem z imieniem, nazwiskiem i tytułem. Format i technika są dowolne. W konkursie wezmą udział także prace, które powstały podczas 32 Pleneru Malarskiego organizowanego w tym roku przez Hrubieszowski Dom Kultury. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w listopadzie podczas inauguracji tegorocznej \"Jesieni Plastycznej”. Dla autorów najlepszych dzieł organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne i wyróżnienia rzeczowe. Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela komisarz pokonkursowej wystawy Andrzej Marut, tel. 84 696 26 15.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama