Reklama
Telefon komórkowy wrócił do właścicielki. Był u 13-latka
38-letnia mieszkanka gminy Rachanie była przekonana, że już nigdy nie odzyska swojego telefonu komórkowego. Ale stało się inaczej, bo policjanci kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego namierzyli aparat i jego nowego właściciela.
- (ak)
- 22.09.2010 13:57
Kobieta nie była pewna, czy sama gdzieś zapodziała swoja komórkę, czy też padła ofiarą jakiegoś złodzieja. Na wszelki wypadek o utracie telefonu powiadomiła policję, a ta stanęła na wysokości zadania.
Już wiadomo, że aparat był w posiadaniu 13-letniego chłopca z tej samej gminy. Policja nie mówi na razie o kradzieży. Nastolatek będzie się tłumaczył z \"przywłaszczenia” telefonu.
Data dodania:
22.09.2010 13:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze