Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Telefon komórkowy wrócił do właścicielki. Był u 13-latka

38-letnia mieszkanka gminy Rachanie była przekonana, że już nigdy nie odzyska swojego telefonu komórkowego. Ale stało się inaczej, bo policjanci kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego namierzyli aparat i jego nowego właściciela.
Kobieta nie była pewna, czy sama gdzieś zapodziała swoja komórkę, czy też padła ofiarą jakiegoś złodzieja. Na wszelki wypadek o utracie telefonu powiadomiła policję, a ta stanęła na wysokości zadania. Już wiadomo, że aparat był w posiadaniu 13-letniego chłopca z tej samej gminy. Policja nie mówi na razie o kradzieży. Nastolatek będzie się tłumaczył z \"przywłaszczenia” telefonu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama