Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnobród: Strażacy w sanktuarium

W niedzielę w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędzie się dziękczynna pielgrzymka strażaków powiatu zamojskiego.
Druhowie przed godz. 11 spotkają się przy kaplicy na wodzie, a następnie zaplanowano powitanie i przemarsz przybyłych jednostek do sanktuarium, gdzie w południe rozpocznie się msza święta w intencji strażaków i ich rodzin. Przewodniczyć jej będzie ks. bp. Jan Śrutwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama