Krasnobród: Strażacy w sanktuarium
W niedzielę w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędzie się dziękczynna pielgrzymka strażaków powiatu zamojskiego.
- (lew)
- 25.09.2010 10:27
Druhowie przed godz. 11 spotkają się przy kaplicy na wodzie, a następnie zaplanowano powitanie i przemarsz przybyłych jednostek do sanktuarium, gdzie w południe rozpocznie się msza święta w intencji strażaków i ich rodzin. Przewodniczyć jej będzie ks. bp. Jan Śrutwa.
Data dodania:
25.09.2010 10:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze